( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Огляд автомобільного відеореєстратора ACV Q5
Четверг, 19 Июл 2018
Пятница, 14 Сентября 2012 20:17

Огляд автомобільного відеореєстратора ACV Q5

Автор 


Огляд автомобільного відеореєстратора ACV Q5  Авіація вже впродовж багатьох років не обходиться без чорних ящиків. Вони необхідні при розборі позаштатних ситуацій. Автомобілю теж необхідний, свого роду чорний ящик, щоб не опинитися без свідків у разі аварійної обстановки. Щоб не постраждати від неправомірних дій співробітника ДІБДР і в суді з легкістю відстояти свою правоту. 

 

Відеореєстратор представляє із себе мініатюрну відеокамеру цифрового формату, яка в режимі нон-стоп фіксує все, що відбувається навколо вашого автомобіля і в салоні і записувати інформацію на карту пам'яті. Розповімо про одного з широкого спектру вибору.

Відеореєстратор ACV Q5

Практично це самий мініатюрний і швидкознімний реєстратор з якістю Full HD. Він має монітор діагоналлю 2 дюйми і приймач GPS. Компактний корпус легко складається. Важливою особливістю є функція накладення на відео дати і час (коректованих через супутник), швидкісного режиму і координат. Є так само датчик удару, G-сенсор, який в разі зіткнення захистить від перезапису поточні і попередні записи. Є можливість перегляду вашого маршруту руху за допомогою карт Google і програми HDplayer. При цьому необхідно підключення вашого ПК до інтернету. Можна виставити обмеження швидкості, при перевищенні якого. Цей параметр перестає записуватися на відео. Відеокамера CMOS має дозвіл 5 МП.

Дуже висока якість запису з варіантами дозволу 1920х1080, 1440х1080, 1280х720, 848х480 пікселів. Швидкість запису висока, 30 к / С.А з роздільною здатністю 848х480 вона становить 60 к / с. Камера має широкий об'єктив, який складає в дозволі 1920х1080 кут огляду 120 градусів по діагоналі, 82 градуса по горизонталі, а при вирішенні 1280х720 - 140 градусів по діагоналі і близько 100 градусів по горизонталі. Звук якісний зі зручною можливістю відключення за допомогою джойстика а не через меню.

 Існує детектор руху дозволяє настроїти реєстратор на включення при появі руху в кадрі. Так само ви можете бути впевнені що ваші файли захищені від перезапису. За допомогою джойстика можна захистити поточний і попередній ролики і вони не зітруться в процесі цикличной записи. Функція цифрового збільшення дозволяє максимально збільшити дрібні об'єкти, наприклад, реєстраційний номер, на весь екран. Навіть коли, нічний режим, реєстратор буде знімати більш світлу картинку. Це тільки основні функції. У даного реєстратора маса інших можливостей.

 

Прочитано 986 раз Последнее изменение Понедельник, 02 Октября 2017 14:02
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 610 uni
Мотошлем ROCC 610 uni
 1.00 UAH


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR