( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Одяг мотоцикліста
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 09 Августа 2013 18:58

Одяг мотоцикліста

Автор 

 

Одяг мотоцикліста сьогоднішнього дня відпрацьована так само, як і самі мотоцикли. Мотоцикліст, який цінує своє здоров'я, користується шоломом з легких композитних матеріалів, що закриває обличчя і мають високий ступінь захисту, яскраво забарвлену шкіряну або текстильну куртку (яскраві кольори виділяють мотоцикліста серед руху, тим самим підвищуючи безпеку). Повністю екіпірований мотоцикліст, ймовірно, буде виглядати трохи підозріло, якщо вирішить прогулятися пішки.

 

Одяг мотоцикліста минулих років була абсолютно інша. Вони одягали твідову куртку і матерчату кашкет, немов збиралися прокотитися на велосипеді (власне з яких і взяли початок мотоцикли). Одяг мотоцикліста 30 Цілісний шкіряний костюмПеред початком Другої світової війни одяг мотоцикліста не включала в себе нічого спеціального, крім захисних окулярів і кепки, козирком назад . Деякі мотоциклісти носили шкіряний шолом пілота, зустрічалися володарі шкіряних напівпальто, важких шкіряних рукавичок і товстих черевик. Але після війни багато мотоциклісти стали користуватися черевиками і форменими куртками військових льотчиків, з додаванням різних предметів армійського обмундирування, щоб захиститися від поганої погоди. Протиударні мотошлеми, які використовували гонщики 30-х років, набували все більшого поширення серед мотоциклістів, витісняючи більш ранні моделі, які мали форму миски для пудингу з шкіряними боками.

 

Одяг мотоціклістаПопулярность чорних шкіряних курток, які були невід'ємним аксесуаром багатьох американських мотоциклістів у 50-ті роки, різко зросла після виходу на екрани фільму «Дикун», знятого в 1953 році. Застібаються на грудях шкірянка і підігнуті джинси Джонні, якого зіграв Марлон Брандо, стали класикою, яку продовжили Джеймс Дін, Елвіс та інші. З роками цей стиль зазнав змін. З'явилися різні пензлики, металеві заклепки, значки, але основний його вигляд і привабливість збереглися і по сьогоднішній день.

Прочитано 1912 раз Последнее изменение Вторник, 13 Августа 2013 22:25
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Юнион" ("Union")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR