( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Обрив ременя ГРМ: чутки і реальність
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 30 Июня 2013 19:09

Обрив ременя ГРМ: чутки і реальність

Автор 

Кожен поважаючий себе автомобіліст, знайомий з пристроєм свого "залізного коня" знає, що таке ремінь ГРМ і чим загрожує його обрив. Побутують чутки, що обрив ременя ГРМ на 8-ми клапанних двигунах не грозить ні чим, окрім як заміною самого ременя, а от 16-ти клапанні практично завжди доводиться пристойно ремонтувати.Ще 20 років тому в двигунах внутрішнього згоряння лідирував ланцюговий привід газорозподільного механізму та зубчасті ремені, що зустрічаються на окремих моделях викликали недовіру. Пройшли роки і тепер зубчастий ремінь - практично незаперечний атрибут кожного автомобільного мотора. Переваги такого приводу - невисока галасливість, спрощена конструкція і зниження маси. Але, разом з перевагами, з'явилися і недоліки. Самий основний - це недовговічність. На жаль, ремені ГРМ рвуться.

А ланцюг здатна прослужити практично стільки ж, скільки і сам двигун. Ще у ременів ГРМ з зносом бувають перескоки на зубцях, як результат - двигун працює не стабільно, а іноді взагалі не заводиться. Ремені ГРМ рідко служать довше, ніж 60 тисяч пробігу, а затягування з заміною призводить до злизуванні зубів або обриву. Що ж відбувається під час обриву?

Звернемося до фізики і механіки в чистому вигляді. Наслідки обриву ременя ГРМ безпосередньо залежать від конструкції двигуна.

За ідеєю, чим простіше двигун, тим імовірніше вийти «сухим» з води. Якщо на вашому моторі при положенні ВМТ (верхня мертва точка) поршня клапана у відкритому положенні не дістають до днища поршня, вважайте, що вам пощастило. І при обриві вам доведеться лише міняти сам ремінь. Але звільнитися «легким переляком» вдається далеко не кожному.


Если у вас есть своё предприятие, тогда думаю, что нужно задуматься над сбросами в природу. Вот есть сайт который про пдв много чего может вам рассказать. Это вообще сайт компании, которая может всё сделать на очень хорошем уровне.
Прочитано 1110 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
 1.00 EUR