( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Облагородимо і поліпшимо свій автомобіль
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 11 Апреля 2013 13:39

Облагородимо і поліпшимо свій автомобіль

Автор 


облагородити і поліпшимо свій автомобіль  Ставлення власників до власних автомобілів багато в чому нагадує ставлення дітей до власних іграшок. Завжди хочеться, щоб автомобіль не тільки надійно працював, але при цьому був ще і зручним, і красивим, і взагалі - самим-самим. І на які тільки хитрощі не йдуть водії, щоб добитися цього. І тонування скла проводять, і деталі додаткові пристосовують, і розфарбовують машинки малюнками різними. 

 Втім, заради справедливості  треба відзначити, що деякі «облагородження» власного автомобіля спрямовані не тільки на красу, а й на поліпшення функціональності.

В основному, звичайно, тюнінг стосується зовнішнього вигляду, але при цьому деякі пристосування дуже позитивно впливають і на ходові характеристики. Наприклад, можна поставити легкосплавні диски replica, які не тільки будуть покращувати зовнішній вигляд, але при цьому знижують навантаження на підвіску, оскільки колесо буде швидше реагувати на сигнали управління.

Треба сказати, що перш ніж приступати до тюнінгу зовнішнього, варто розібратися з тим, що знаходитися під капотом. Природно, не варто забувати і про шини, оскільки від них залежить і безпека поїздок, і в якійсь мірі зовнішній вигляд вашої «іграшки». Краще використовувати шини відомого і надійного виробника, такого як Yokohama, наприклад, які не тільки будуть виглядати стильно, але й дадуть можливість відчути себе впевнено на дорозі в будь-який час року. Природно, що для останнього необхідно підбирати шини по сезону, які, власне, і забезпечать необхідні ходові якості.

Додаткове «навісне обладнання» буде коректно працювати тільки за умови, що і диски, і шини, і силовий агрегат разом з рульовою системою працюють бездоганно. В іншому випадку всі ці пристосування стають ні чим іншим, як простим прикрасою автомобіля, що, власне, теж непогано. Звичайно, відсутність функціональності не заважає використовувати різного роду аксесуари для тюнінга автомобіля, але не варто забувати, що основне призначення тюнінга полягає саме в поліпшенні ходових якостей автомобіля, і тільки після вже несе естетичну функцію.

 Внутрішнє оздоблення автомобіля - це взагалі справа, як мовиться, темна. І особливо темним воно стає при інтенсивному тонуванні сткла. Звичайно, перебуваючи всередині ви захищаєте себе від цікавих поглядів з боку вулиці, але при цьому не варто забувати, що занадто щільне тонування скла може трохи знизити видимість, а це вже знижує і безпеку їзди.

Прочитано 885 раз Последнее изменение Четверг, 11 Апреля 2013 14:44
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
 1.00 EUR