( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Новинка від концерну FAW
Воскресенье, 19 Авг 2018
Понедельник, 14 Января 2013 19:42

Новинка від концерну FAW

Автор 

Новинка від концерну FAW
Новинка від концерну FAW Китайські самоскиди FAW стали продаватися на російському автомобільному ринку порівняно недавно. Виробляє їх концерн, який є лідером автомобільної промисловості КНР. Заснований в п'ятдесятих роках двадцятого століття, він починав свою виробничу діяльність з випуску копій радянських ЗІС-150. 

У співпраці з японськими фахівцями у вісімдесятих роках минулого століття на підприємстві була проведена глибока модернізація. В даний час концерн займається виробництвом самоскидів FAW і більш легких вантажівок за ліцензією Isuzu.

На основі моделей Mitsubishi концерн випускає автомобілі більш важкого класу. Завдяки високій якості збірки, економічності двигунів і низької собівартості, самоскиди FAW користуються дуже великою популярністю на всьому пострадянському просторі.

Підприємство забезпечує значні обсяги виробництва самоскидів і вантажних автомобілів вантажопідйомністю від 1,5 до 40 тонн, що і забезпечує їх низьку собівартість. На машинах стоять дизельні та бензинові двигуни. У міру збільшення обсягів поставок до Російської Федерації, китайським концерном розширюється мережа спеціалізованих центрів обслуговування самоскидів FAW по всій її території. Тому проблем з технічним обслуговуванням цих самоскидів як правило не виникає.

Кузов самоскида FAW оснащений системою підігріву, в кабіні розміщено кондиціонер. Це стандарт комплектації, застосовуваний абсолютно на всіх самоскидах. Пневматична гальмівна система, оснащена ABS виробництва WABCO, забезпечує високий рівень безпеки автомобілів. Кабіни самоскидів тепло-і звукоізольовані, чим створюються зручні умови роботи водіїв.

На літо нинішнього 2011 року заплановано появу на нашому автомобільному ринку нової партії самоскидів з КНР. У її складі очікуються машини класичних моделей стандарту ЄВРО-3. Скільки-небудь значних змін технічних параметрів самоскидів не буде, зміниться лише зовнішній вигляд: замість колишнього червоного кольору кабіни тепер буде синій.

Китайський концерн не стоїть на місці в своєму розвитку. Паралельно з випуском перевірених і популярних самоскидів, що показали себе з кращого боку в різних умовах експлуатації, готується запуск масштабного виробництва абсолютно нових самоскидів FAW з характеристиками, відповідними стандарту ЄВРО-4.


Если вы давно уже решили купить себе велосипед, то я бы советовал вам сайт http://велоцентр.рф/. Пожалуй, это самый лучший сайт что касается цены и качества, поэтому его вам и советую.

Прочитано 1060 раз Последнее изменение Понедельник, 14 Января 2013 19:42
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Nordkapp
Мотоперчатки BUSE Nordkapp
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Short Race
Мотоботы BUSE Short Race
 1.00 EUR