( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Новинка від концерну FAW
Среда, 20 Июн 2018
Понедельник, 14 Января 2013 19:42

Новинка від концерну FAW

Автор 

Новинка від концерну FAW
Новинка від концерну FAW Китайські самоскиди FAW стали продаватися на російському автомобільному ринку порівняно недавно. Виробляє їх концерн, який є лідером автомобільної промисловості КНР. Заснований в п'ятдесятих роках двадцятого століття, він починав свою виробничу діяльність з випуску копій радянських ЗІС-150. 

У співпраці з японськими фахівцями у вісімдесятих роках минулого століття на підприємстві була проведена глибока модернізація. В даний час концерн займається виробництвом самоскидів FAW і більш легких вантажівок за ліцензією Isuzu.

На основі моделей Mitsubishi концерн випускає автомобілі більш важкого класу. Завдяки високій якості збірки, економічності двигунів і низької собівартості, самоскиди FAW користуються дуже великою популярністю на всьому пострадянському просторі.

Підприємство забезпечує значні обсяги виробництва самоскидів і вантажних автомобілів вантажопідйомністю від 1,5 до 40 тонн, що і забезпечує їх низьку собівартість. На машинах стоять дизельні та бензинові двигуни. У міру збільшення обсягів поставок до Російської Федерації, китайським концерном розширюється мережа спеціалізованих центрів обслуговування самоскидів FAW по всій її території. Тому проблем з технічним обслуговуванням цих самоскидів як правило не виникає.

Кузов самоскида FAW оснащений системою підігріву, в кабіні розміщено кондиціонер. Це стандарт комплектації, застосовуваний абсолютно на всіх самоскидах. Пневматична гальмівна система, оснащена ABS виробництва WABCO, забезпечує високий рівень безпеки автомобілів. Кабіни самоскидів тепло-і звукоізольовані, чим створюються зручні умови роботи водіїв.

На літо нинішнього 2011 року заплановано появу на нашому автомобільному ринку нової партії самоскидів з КНР. У її складі очікуються машини класичних моделей стандарту ЄВРО-3. Скільки-небудь значних змін технічних параметрів самоскидів не буде, зміниться лише зовнішній вигляд: замість колишнього червоного кольору кабіни тепер буде синій.

Китайський концерн не стоїть на місці в своєму розвитку. Паралельно з випуском перевірених і популярних самоскидів, що показали себе з кращого боку в різних умовах експлуатації, готується запуск масштабного виробництва абсолютно нових самоскидів FAW з характеристиками, відповідними стандарту ЄВРО-4.


Если вы давно уже решили купить себе велосипед, то я бы советовал вам сайт http://велоцентр.рф/. Пожалуй, это самый лучший сайт что касается цены и качества, поэтому его вам и советую.

Прочитано 1018 раз Последнее изменение Понедельник, 14 Января 2013 19:42
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR