( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Новини про мотоцикли. Історія компаній та мотоциклів
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 09 Мая 2013 16:51

Новини про мотоцикли. Історія компаній та мотоциклів

Автор 

На сьогоднішній день велика рідкість зустріти людину, яка не чула про всесвітньо відомому бренді BMW. Ця німецька автомобільна компанія має не тільки величезні продажу по всьому світу, а й багату історію розвитку, яка почалася більше 100 років тому і триває донині.

 

Компанія займається випуском легкових, спортивних автомобілів підвищеної прохідності і мотоциклів. Штаб квартира компанії знаходиться в Мюнхені. Початком історії BMW можна вважати 3 грудня 1896, коли в місті Айзенах (Німеччина) Генріх Ерхардт (Heinrich Ehrhardt) заснував фабрику на якій збирали велосипеди і різні автомобілі для потреб армії.

 

Генріху Ерхардт, засновнику компанії, не давали спокою успіхи і досягнення автомобільних «нуворишів» Даймлера і Бенца. Після недовгих роздумів Генріх вирішив що лутше приступити до виробництва мотоколясок. Для того щоб заощадити час і гроші він купив у французів ліцензію на виробництво паризького авто «Дюкавілль».

 

Так і з'явилося те, що сьогодні називається BMW. А тоді цей монстр називався «моторизована карета Wartburg».У вересня 1898, Вартбург прибув на автомобільну виставку в Дюссельдорф і зайняв своє місце в одному ряду з Даймлером, Бенцем, Опелем і ДЮРКОПП. Через рік, на основних автомобільних гонках того часу - Дрезден - Берлін і Аахен - Бонн, моторизована карета Ерхардта перемогла зайнявши перші місця.

 

За всю кар'єру Вартбурга було виграно 22 медалі, включаючи одну і за елегантний дизайн.У 1903 році життя Вартбурга обірвалася, оскільки у компанії був спад виробництва через що з'явилися непомірні борги. Ерхардт вирішує зібрати своїх акціонерів і виголошує промову, яку він закінчує латинським словом dixi («Я все сказав!"). Так закінчували свої виступи давньоримські оратори.

Прочитано 1160 раз Последнее изменение Вторник, 15 Декабря 2015 01:52
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR