( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Нічні вантажоперевезення - нова послуга у сфері транспортної логістики
Воскресенье, 19 Авг 2018
Воскресенье, 22 Июля 2012 14:40

Нічні вантажоперевезення - нова послуга у сфері транспортної логістики

Автор 

Нічні вантажоперевезення - нова послуга у сфері транспортної логістики  Вантажні перевезення по Москві, Санкт-Петербургу та іншим великим містам пов'язані з масою проблем, головною з яких, звичайно ж, є пробки. Питання, як організувати своєчасну та оперативну доставку в таких непростих умовах, було дуже актуальним серед багатьох логістичних операторів. Але рішення було швидко знайдено: тепер багато компаній-перевізників надають свої послуги цілодобово. 

Переваги транспортування вантажів в нічний час:


- Оперативність

У нічні години дороги вже не перевантажені, а значить, час перевезення не буде затягуватися через пробки. Це особливо важливо, якщо необхідно організувати стабільні поставки будь-яких товарів до місця їх реалізації.

- Економічність

Витрата палива при русі по порожніх вулицях набагато нижче, ніж при простої в пробках, коли потік машин постійно зупиняється. У той же час, чим нижче собівартість вантажоперевезень, тим дешевше така послуга обійдеться замовнику.

- Можливість економити особистий і робочий час

Вантажоперевезення ввечері або вночі дозволять вам не відволікатися на організацію переїзду в будні або присвячувати цьому вихідні. Особливо актуально це, якщо переїжджає офіс, так як транспортування меблів та речей днем зірве робочий процес.

Який транспорт використовується для цілодобових вантажоперевезень?

Як у денний, так і в нічний час доби для транспортування речей, товарів та сировини більшість компаній-перевізників задіє комерційні автомобілі малої та середньої тоннажності від вітчизняних або іноземних виробників. На сьогоднішній день найбільш затребувана в сфері вантажоперевезення ГАЗель - це бюджетна модель невеликого вантажного автомобіля, яка ідеально пристосована для маневрування по міських вулицях.

Комерційні автомобілі ГАЗ можуть бути як вантажними, так і вантажопасажирськими. Для організації переїзду, як правило, використовуються бортові Газелі або суцільнометалеві фургони. Для доставки швидкопсувних вантажів краще скористаються моделями з встановленим в кузові рефрижератором. Ряд логістичних операторів віддає перевагу невеликим іноземним вантажним автомобілям, наприклад, виробництва Ford або Volkswagen. Для здійснення нічних вантажоперевезень принципові ті ж моменти, що і при транспортуванні вантажів днем: автомобіль повинен бути містким і повністю справним.

 


http://khimki.dorus.ru/ - это воплощения удобства и полезности. Наша доска объявлений разработана с учетом всех пожеланий и замечаний посетителей. Здесь можно узнать как подать объявление в газету из рук в руки, как отыскать нужный вам товар или услугу и много прочего. Только на нашем портале вы непременно отыщете всё, что вашей душе угодно, не потратив на это уйму своего времени и нервов.

 

Прочитано 918 раз Последнее изменение Воскресенье, 22 Июля 2012 14:40
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
 1.00 UAH


Кожаная куртка "СиАр" ("CR")
Кожаная куртка
 1.00 EUR