( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Найкрасивіший автомобіль у світі - Jaguar F-Type
Суббота, 23 Июн 2018
Четверг, 11 Июля 2013 21:35

Найкрасивіший автомобіль у світі - Jaguar F-Type

Автор 

Перемогу в престижному конкурсі «Кращий автомобільний дизайн 2013 року в світі» завоювало нове творіння Jaguar - розкішна модель F-Type. Згідно з повідомленнями прес-служби Jaguar, визначення переможця проходило в два етапи.

 

Суддівська колегія була представлена ​​66-ма експертами в галузі дизайну.Після оголошення переможця Яна Каллума, що займає пост директора по дизайну бренду Jaguar, просто переповнювали емоції. За словами Каллума, стільки радості, скільки принесла робота над Jaguar F-Type, йому ще не приносив жоден з проектів по дизайну.

 

Він зазначив, що з моменту приєднання до Jaguar такий проект був його заповітною мрією і тепер нарешті мрія втілилася і ця подія стала святом для його і його команди. Каллум вважає, що Jaguar продемонстрував головні досягнення дизайнерського мистецтва саме в моделі спорткара F-Type. Оцінка проекту по достоїнству представниками журі «Кращого автомобіля року у світі» і присудження Jaguar F-Type перемоги в номінації «Кращий автомобільний дизайн 2013 року в світі» викликає справжню гордість у команди творців моделі - відзначає Каллум.Один з членів журі зробив акцент на вигідному поєднанні розширених крил, подовженої бази і короткого звісу моделі, це додає моделі F-Type особливий шарм.

 

За словами експерта, створюється враження загострення контуру авто у напрямку до дверей, за рахунок чого розташоване над колесом заднє крило виглядає більш «м'язистим». У зовнішньому вигляді моделі F-Type, на думку представника суддівської колегії, плавні лінії поєднуються з горизонтальними пропорціями, що в цілому надає екстер'єру динамічний вид, при цьому не позбавляючи модель елегантності, традиційно властивої Jaguar.

Прочитано 863 раз Последнее изменение Суббота, 27 Июля 2013 16:14
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR