( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Народження World Superbike
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 12 Октября 2012 00:26

Народження World Superbike

Автор 

Історія чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів World Superbike - одного з найбільших моторних змагань на планеті-взяла старт у далекому 1988 році. З тих пір змінилися багато поколінь гонщиків, мотоциклів, трас і навіть країн і континентів, де проводилися етапи першості.У рік свого 25-річного ювілею чемпіонат світу з Супербайку приходить до Росії. Приходить не в гості, а всерйоз і надовго: контракт з організатором російського етапу компанією Yakhnich Motorsport підписаний на 10 років!

Кстати, часто люди любят коллекционировать разные подобные вещи. Да, конечно это не полностью старые модели байков, а возможно там какие то детали или шлемы. Для того чтобы содержать коллекцию используют стеллажи металлические складские. Говорят лучшего варианта просто не найти. Лишь бы было помещение, хотя заказать сейчас такую технику, если знать у кого, то можно под любое помещение.


Як звичайно, основну лепту в зародження нового різновиду «асфальтових» мотоциклетних перегонів внесли італійці. Ще за два роки до старту першого в історії сезону World Superbike Президент комісії Міжнародної Мотоциклетної Федерації FIM Луїджі Брен анонсував нове двоколісний першість. Головною особливістю нового змагання було введення жорсткого правила з використання мотоциклів, що знаходяться у вільному продажу.

Само собою, дозволялася їх переробка, але в межах правил технічного регламенту. У ті далекі часи на старт допускалася техніка, яка сьогодні для нас з вами здалася б, м'яко кажучи, екзотичною. Команди готували 4-циліндрові байки з об'ємом двигуна від 400 до 750 куб. см, а Двоциліндрова техніка була обмежена робочим об'ємом від 550 до 1000 куб. см. У середньому, як і сьогодні, незмінним всі ці роки залишалося кількість мотоциклів, яке було необхідно випустити заводу-виробнику і запустити у вільний продаж. Близько 500 одиниць машин повинні чекати своїх покупців у салонах, щоб «супербайк» на основі цієї моделі став повноправним членом World Superbike.

Дебютний сезон запам'ятався глядачам і учасникам першості холодним стартом на легендарній трасі в Британському Донінгтоні і незвично різношерстої стартовою гратами. Іншим історичною подією стала перемога Давиді Тардоцці в першій гонці в історії чемпіонату світу з Супербайку. Протягом декількох останній років іменитий італієць був найзнаменитішим і результативним директором гоночних команд в World Superbike. Він працював з такими зірками, як Трой Бейліс, Норіюкі Хага, Трой Корсер, Мішель Фабріціо і багатьма іншими багаторазовими призерами та чемпіонами гоночної серії. 

 


Прочитано 1055 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Yamaha YP400 Majesty Супербайк, дещо цікаве »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Кожанные мотоштаны "Аполло" ("Apollo")
Кожанные мотоштаны
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR