( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Можливі поломки системи кондиціонування
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 11 Апреля 2013 17:04

Можливі поломки системи кондиціонування

Автор 

Можливі поломки системи кондиціювання
Можливі поломки системи кондиціювання У будь-яку пору, людина вдається до сучасних технологій, використовуючи те чи інше обладнання і навіть цілі системи оних. Однією з таких систем є всім відомий кондиціонер. Досить часто сучасна людина вдається до необхідності експлуатувати дане обладнання. Як правило, бум на кондиціонери настає в жаркі сезони року.

Це можна спостерігати навесні, коли за вікном відбувається обопільна гармонія тепла і урочистий настрій, оскільки все цвіте і пахне і не за горами літня пора, і безпосередньо влітку.

Втім, кондиціонери використовуються в будь-який час року - і вдень, і вночі. У системи кондиціонування повітря є відчутна особливість - влітку вона нас прохолоджує, а взимку - обігріває.

Відомо, що кондиціонери можна зустріти в приміщеннях, зокрема в квартирах, великих будинках, офісах, магазинах, закладах масового споживання і т.д. Але експертам вдалося також впровадити кондиціонери в автомобілі. Практично будь-який сучасний автомобіль, починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи CX5 від виробників Мазда, володіє системою кондиціонування.

Хотілося б розібратися, з якими проблемами стикається людина, використовуючи дану систему. Якщо не приділяти належної уваги регулярному обслуговування будь-якого обладнання, а тим більше кондиціонеру, всім відомо, воно поступово сходить нанівець і в підсумку ламається. Для системи кондиціонування існує свій ідеальний термін для проведення технічного обслуговування - один рік. При такому підході багато хто, якщо не все, несправності вдається виявити і нейтралізувати до того моменту коли вони переростуть в проблему. Крім обслуговування окремих елементів, які найчастіше дають збій, також бажано щорічно відправляти на перевірку всю систему цілком. Така перевірка в себе включає виявлення системи витоку, вакуумування, слив хладагента з наступною заправкою хладагента разом з компресорним маслом.

До речі, автолюбителю слід знати, що не варто відкладати вирішення ситуації, і що виникає проблеми на літній період, тому як за зиму з невеликої витоку несправність може перерости в заміну осушувача, копрессор, промивку системи. А це набагато дорожче, ніж ремонт, наприклад, конденсатора.

Якщо все ж поломки в кондиціонері не вдалося запобігти, то дуже важливо, щоб оцінку стану системи давали досвідчені фахівці. Важливо пам'ятати, вміння прочитувати свідчення приладів - це запорука швидкої і правильної діагностики.

Як заправку, так і ремонт кондиціонерів автовласники можуть отримати в спеціалізованих автосервісах. Знання та практика, вироблені роками копіткої праці, досвідченого персоналу - гарант ремонту будь-якої складності систем кондиціонера на високому рівні. Довіряйте професіоналам, які знають свою справу від А до Я.

 Публікація підготовлена по спільно з клубом «Мазда-Авто» - mazda-auto.ru


Если вы надумали сделать тюнинг интерьера авто, то здесь все предельно просто. Сейчас очень модно проводить такой тюнинг, и он пользуется большим спросом на потребительском рынке. Если у вас есть вопросы, обращайтесь, заходите к нам на сайт, всегда рады помочь.

Прочитано 964 раз Последнее изменение Четверг, 11 Апреля 2013 17:04
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Эйр Леди" ("Air Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR