( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?
Вторник, 19 Июн 2018
Четверг, 31 Января 2013 17:30

Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?

Автор 

Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?
Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?  Мобільний шиномонтаж великим попитом зараз користується на автомобільному ринку. З чого ж починати підприємцю, який задумується захопити дану сферу бізнесу? Мобільний шиномонтаж, здатний надати комплексний набір послуг для клієнта, що включає в себе такі функції, як заміна шин або прокатка дисків на місці. Також потрібно врахувати, що мобільний шиномонтаж більш прибутковий, ніж стаціонарний, але і в той же час вимагає більшої відповідальності і впевненості в своїх силах.Початковий капітал буде досить значним - близько двох з половиною мільйонів рублів або приблизно вісімдесят тисяч доларів. Але ці витрати будуть повністю виправдані, тому що тільки стоїть таку суму автомобіль, оснащений кращим балансувальним, шиномонтажних та іншим обладнанням - повністю готовий негайно приступити до роботи комплекс аварійного обслуговування.

Вельми ризиковано і містить в собі звуження сфери послуги до однієї відточеною до ідеалу функції - транспортування і заміни шин на місці. В основному з такою формою пересувного монтажу працюють столичні магазини, що поширюють диски і шини. Налагодивши партнерські відносини з найбільшими торговими точками, можна скоротити витрати на «автомобільні чоботи» і ненав'язливо рекламувати клієнтам продукцію постачальників. У свою чергу, вони забезпечать пересувну майстерню необхідними матеріалами і власник фактично повинен виплатити вартість транспортного засобу, проконтролювати добірку новітнього технологічного обладнання та своєчасно забезпечувати зарплату майстру-водієві.

 Спеціальне обладнання для ремонту з'явилося в нашій країні відносно недавно, так що до цього прокатка дисків здійснювалася вручну. Зрозуміло, досягати високих результатів при цьому було досить проблематично. У наш час верстат для прокатки дисків дозволяє відновити колишній вигляд колеса мало не з точністю ювеліра. Так що ідеальний рівень сервісу, швидкість виконання, якісність і прийнятні ціни для кожного автолюбителя - саме такі послуги повинна надавати для споживача ваша автомайстерня.


Многие задаются вопросом, как научится танцевать тектоник. Если вас это интересует всерьез, тогда вам нужно записаться на обучение тектоник и наши профессионалы сделают все возможное, чтобы вы научились этому искусству.

Прочитано 866 раз Последнее изменение Четверг, 31 Января 2013 17:30
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Short Race
Мотоботы BUSE Short Race
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR