( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?
Воскресенье, 19 Авг 2018
Четверг, 31 Января 2013 17:30

Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?

Автор 

Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?
Мобільний шиномонтаж: як стати кращим з кращих?  Мобільний шиномонтаж великим попитом зараз користується на автомобільному ринку. З чого ж починати підприємцю, який задумується захопити дану сферу бізнесу? Мобільний шиномонтаж, здатний надати комплексний набір послуг для клієнта, що включає в себе такі функції, як заміна шин або прокатка дисків на місці. Також потрібно врахувати, що мобільний шиномонтаж більш прибутковий, ніж стаціонарний, але і в той же час вимагає більшої відповідальності і впевненості в своїх силах.Початковий капітал буде досить значним - близько двох з половиною мільйонів рублів або приблизно вісімдесят тисяч доларів. Але ці витрати будуть повністю виправдані, тому що тільки стоїть таку суму автомобіль, оснащений кращим балансувальним, шиномонтажних та іншим обладнанням - повністю готовий негайно приступити до роботи комплекс аварійного обслуговування.

Вельми ризиковано і містить в собі звуження сфери послуги до однієї відточеною до ідеалу функції - транспортування і заміни шин на місці. В основному з такою формою пересувного монтажу працюють столичні магазини, що поширюють диски і шини. Налагодивши партнерські відносини з найбільшими торговими точками, можна скоротити витрати на «автомобільні чоботи» і ненав'язливо рекламувати клієнтам продукцію постачальників. У свою чергу, вони забезпечать пересувну майстерню необхідними матеріалами і власник фактично повинен виплатити вартість транспортного засобу, проконтролювати добірку новітнього технологічного обладнання та своєчасно забезпечувати зарплату майстру-водієві.

 Спеціальне обладнання для ремонту з'явилося в нашій країні відносно недавно, так що до цього прокатка дисків здійснювалася вручну. Зрозуміло, досягати високих результатів при цьому було досить проблематично. У наш час верстат для прокатки дисків дозволяє відновити колишній вигляд колеса мало не з точністю ювеліра. Так що ідеальний рівень сервісу, швидкість виконання, якісність і прийнятні ціни для кожного автолюбителя - саме такі послуги повинна надавати для споживача ваша автомайстерня.


Многие задаются вопросом, как научится танцевать тектоник. Если вас это интересует всерьез, тогда вам нужно записаться на обучение тектоник и наши профессионалы сделают все возможное, чтобы вы научились этому искусству.

Прочитано 901 раз Последнее изменение Четверг, 31 Января 2013 17:30
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
 1.00 EUR