( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Мистецтво аерографії
Воскресенье, 19 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:24

Мистецтво аерографії

Автор 


Мистецтво аерографії Що таке аерографія для більшості автовласників? Це недосяжна мета, красива мрія ... Аерографія на автомобілі, такому як розкішний Bently в автосалоні - всі відчувають його на тест-драйві, а додому на ньому їдуть одиниці. 

 У вашому місті також знайдеться кілька машин, які змушують Вас захоплено дивитися їм у слід. Яскравий і оригінальний малюнок - неодмінний атрибут хорошого смаку і демонстрація розкішного і успішного життя власника. 

Мистецтво аерографії активно почало розвиватися на початку XX століття.

Реклама і фотографія першими випробували на собі технологію airbrush - "техніку повітряної кисті". Першопрохідцями в автомобільній аерографії стали спорт-кари, на кузова яких за допомогою аерографа наносилися номера. Далі були логотипи спонсорів та зображення завойованих нагород. Вершиною еволюції з'явилися художні малюнки у вигляді вогненних язиків, клубів диму, тварин чи птахів у русі. Сучасні гоночні боліди - це поєднання технічної досконалості та комерційної реклами.

80-ті роки - час народження російської аерографії. Весь шлях розвитку - від напилення через трафарет монокольорові малюнків до застосування професійної дорогої airbrush-апаратури. У Росії функціонує величезна кількість майстерень, які займаються аерографією на автомобілях.

Шляхів для самовираження існує величезна кількість. Хтось захоплюється пірсингом, хтось фарбує волосся в яскраво-червоний колір, а комусь подобається їздити в автомобілі, схожому на виплодок пекла. У кожному разі, всі ці дії - спроба виділитися із загального оточення, привернути до себе увагу оточуючих.

Внести у власне життя і зовнішність автомобіля яскравих фарб допоможе аерографія. Важливо не помилитися у виборі малюнка, інакше машина буде виглядати, принаймні, безглуздо. Для спорт-карів підійдуть викликають агресивні кольори, зухвалі сюжети. Міські машини будуть відрізнятися від решти маси, якщо на них зобразити фрагмент з життя морських мешканців або тварин, частина картини відомого художника.

Як же вибрати відповідну тему малюнка? Дуже часто клієнт не може визначитися з зображенням. У професійного майстра під рукою завжди є великий каталог малюнків. Як правило, клієнт зупиняється на одному з них без змін або, беручи за основу сюжет, доповнює зображення новими елементами.

Самая нервова і трудомістка частина процесу - створення ескізів та узгодження їх з замовником. Добре, якщо клієнт довірить і творчу роботу майстру, справа йде набагато гірше, коли замовник непостійний у своїх рішеннях і часто міняє сюжет і кольори малюнка. Не кожен аерографіст здатний витримати таку психологічну атаку.

 Після затвердження ескізу машину готують до нанесення зображення. Проводиться повний комплекс предпокрасочних робіт. За їх завершенню автомобіль передають художникові. Починається найвідповідальніший процес - процес нанесення малюнка. Як правило, тривалість основних та супутніх робіт залежить від складності сюжету і кількості задіяних фарб.


Я купил уже наконец-то себе автомобиль Kia, давно мечтал о такой покупке. И вот друг посоветовал отличный сайт, на котором я и нашел его. Самое главное, что автомобиль вполне в хорошем состоянии, да и цены меня устроила.

Прочитано 1033 раз Последнее изменение Четверг, 15 Октября 2015 18:50
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
 1.00 EUR


Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR