( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Машина - "божа корівка" або чудеса аерографії та тюнінгу
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:40

Машина - "божа корівка" або чудеса аерографії та тюнінгу

Автор 


Машина - божа корівка або чудеса аерографії та тюнінгу  Дощ. Сіра дорога, на якій раз у раз миготять сірі від бруду і непримітні автомобілі. Таким осіннім днем на вулиці важко побачити щось яскраве і зігріваюче. Але тут в поле зору потрапляє машина, на яку просто не можеш не дивитися. 

Кіа Піканто вже давно не викликає здивування, але ця просто захопила увагу всіх перехожих. Ще б пак, яскраві, незвичайні кольори, які піднімають настрій навіть самим похмурим пішоходам. Але як власник зміг досягти подібного ефекту?

За допомогою правильної і професійної аерографії.

Отже, тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля сьогодні - явище цілком звичайне і поширене, однак, далеко не в кожній майстерні ви зможете знайти справжнього професіонала.

Адже процес нанесення на машину зображень - це мистецтво. Тут важливий кожен штрих, кожна деталь. Тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля складається з кількох етапів. Перший - максимальне очищення його від попередньої фарби і бруду. Під час другого етапу майстер затирає всі існуючі шорсткості, робить поверхню машини гладкою і рівною.

Іноді потрібно шліфування і нанесення спеціальної вирівнюючої основи. На проведення кожного з цих етапів потрібен час, адже в процесі кожного використовуються додаткові кошти. На форумі киа клуб колись було обговорення тюнінгу авто. У його рамках багато учасників ділилися власним досвідом. Так от, за їхніми словами, процес якісного тюнінгу займає близько тижня. Близько половини цього часу йде на підготовчу роботи, все що залишилося ж витрачатися безпосередньо на саме малювання.

Зображення наноситься в декілька шарів, кожний наступний яскравіше та насиченим попереднього. Саме завдяки такій техніці нанесення малюнок залишається свіжим і чітким протягом великого терміну. Реалістичність же зображенню додає гра напівтонів, яка також часто використовується в аерографії.

Тепер що стосується безпосередньо самого малюнка. Він може бути абсолютно будь-яким. Хтось віддає перевагу просто розфарбувати автомобіль в яскравий колір, а комусь імпонують реалістичні картинки. Часто можна побачити машини, схожі за забарвленням на сонечок або будь-яких інших представників фауни.

 Серед клієнтів тюнінгових майстерень автомобілі КІА, рено, пежо і багато вітчизняних. Абсолютно не важливо, з якою машиною потрібно працювати, тут головне - правильно провести всі підготовчі заходи, а потім якісно нанести бажане зображення.

Прочитано 1042 раз Последнее изменение Понедельник, 07 Сентября 2015 11:52
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "Эйр" ("Air")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR