( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Машина - "божа корівка" або чудеса аерографії та тюнінгу
Вторник, 19 Июн 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:40

Машина - "божа корівка" або чудеса аерографії та тюнінгу

Автор 


Машина - божа корівка або чудеса аерографії та тюнінгу  Дощ. Сіра дорога, на якій раз у раз миготять сірі від бруду і непримітні автомобілі. Таким осіннім днем на вулиці важко побачити щось яскраве і зігріваюче. Але тут в поле зору потрапляє машина, на яку просто не можеш не дивитися. 

Кіа Піканто вже давно не викликає здивування, але ця просто захопила увагу всіх перехожих. Ще б пак, яскраві, незвичайні кольори, які піднімають настрій навіть самим похмурим пішоходам. Але як власник зміг досягти подібного ефекту?

За допомогою правильної і професійної аерографії.

Отже, тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля сьогодні - явище цілком звичайне і поширене, однак, далеко не в кожній майстерні ви зможете знайти справжнього професіонала.

Адже процес нанесення на машину зображень - це мистецтво. Тут важливий кожен штрих, кожна деталь. Тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля складається з кількох етапів. Перший - максимальне очищення його від попередньої фарби і бруду. Під час другого етапу майстер затирає всі існуючі шорсткості, робить поверхню машини гладкою і рівною.

Іноді потрібно шліфування і нанесення спеціальної вирівнюючої основи. На проведення кожного з цих етапів потрібен час, адже в процесі кожного використовуються додаткові кошти. На форумі киа клуб колись було обговорення тюнінгу авто. У його рамках багато учасників ділилися власним досвідом. Так от, за їхніми словами, процес якісного тюнінгу займає близько тижня. Близько половини цього часу йде на підготовчу роботи, все що залишилося ж витрачатися безпосередньо на саме малювання.

Зображення наноситься в декілька шарів, кожний наступний яскравіше та насиченим попереднього. Саме завдяки такій техніці нанесення малюнок залишається свіжим і чітким протягом великого терміну. Реалістичність же зображенню додає гра напівтонів, яка також часто використовується в аерографії.

Тепер що стосується безпосередньо самого малюнка. Він може бути абсолютно будь-яким. Хтось віддає перевагу просто розфарбувати автомобіль в яскравий колір, а комусь імпонують реалістичні картинки. Часто можна побачити машини, схожі за забарвленням на сонечок або будь-яких інших представників фауни.

 Серед клієнтів тюнінгових майстерень автомобілі КІА, рено, пежо і багато вітчизняних. Абсолютно не важливо, з якою машиною потрібно працювати, тут головне - правильно провести всі підготовчі заходи, а потім якісно нанести бажане зображення.

Прочитано 1001 раз Последнее изменение Понедельник, 07 Сентября 2015 11:52
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокуртка BUSE Rockingham
Мотокуртка BUSE Rockingham
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
 1.00 EUR