( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Магазин квадроциклів - Honda TRX700XX
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 06 Октября 2012 20:53

Магазин квадроциклів - Honda TRX700XX

Автор 

Подібні тести, як правило, починаються фразою: будь-який поважаючий себе виробник має в своєму модельному ряду спортивний квадроцикл. І це, швидше за все, так, коли мова йде про класичні задньопривідних машинах. З одноциліндровим чотиритактним двигуном, ланцюговим приводом і маятникової задньою підвіскою з нерозрізний віссю.


Ми ж сьогодні поговоримо про рідкісних і екзотичних винятках. Про большекубатурних задньопривідних квадроциклах з незалежною задньою підвіскою. А точніше, про один з представників цього сімейства. Мова піде про Honda TRX 700.

Досвідчений ендуріст відразу зрозуміє, звідки веде свій родовід силова установка TRX 700. Прабатьком «серця» квадроцикла став двигун легендарного Honda XR650R. Прославився «на століття», своєю потужністю, малою вагою і фантастичною надійністю. Звичайно, перш ніж встановити його в раму квадроцикла, інженерам Honda довелося небагато поворожити з його начинкою.

По-перше, інженери збільшили обсяг, отримавши «одностволку» найбільшого за всю історію Honda розміру.

По-друге, двигун оснастили електростартером, що зажадало установки в головку циліндра автоматичного декомпресора. Одноциліндрова силова установка об'ємом 686 см3 з сухим картером, вийшла досить спритним. Пік крутного моменту припадає на самий верх діапазону. Так що якщо ви хочете лютою віддачі від цього двигуна, вам доведеться постійно працювати курком газу і досить часто клацати важелем КПП. Але це для «швидких» хлопців.

А для середньостатистичного гонщика «вихідного дня», потенціалу мотора вистачить з лишком. Будь-яке необережне рух «курком», без спеціальних навичок, і TRX зможе телепортувати ваше тіло прямо на лікарняне ліжко.

Прочитано 903 раз Последнее изменение Среда, 02 Ноября 2016 22:21
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Can-Am Maverick 1000R Stels Delta 200 »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS Net Koerta
Черепаха ACERBIS Net Koerta
 1.00 EUR


Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR