( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » KTM Duke 125cc
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 04 Марта 2013 00:46

KTM Duke 125cc

Автор 

Випускаючи нову модель - Duke 125, компанія KTM вирішувала завдання не просто виступити в новому для себе сегменті малокубатурних дорожніх мотоциклів, але і одночасно отримати визнання серед молодіжної аудиторії і її лояльність до марки в майбутньому. Якщо в «традиційних» для австрійців спортивних (кросових і ендуро) мотоциклах модельний ряд споконвічно був представлений від А до Я, то в дорожній лінійці явно не вистачало «молодшого» апарату.


Як відомо, в більшості європейських країн існують певні обмеження для початківців мотоциклістів по потужності і об'єму двигуна. Лише благополучно відкатавши рік-два на 125 кубиках, можна пересісти на щось більше. Практично у всіх провідних мотопроізводітелей у виробничій гаммі є 125-кубові моделі, зроблені «по-дорослому», часом неотличимие зовні від 600 кубових і літрових побратимів. Вони - своєрідна візитна картка фірми. Свого роду - запрошення в сім'ю. Від успіху молодшої моделі у тих, хто вперше сідає на мотоцикл, безпосередньо залежить майбутній успіх у них же інших моделей тієї ж марки. Тут вже або пан або пропав.

Забігаючи вперед, треба відзначити, що мотоцикл безумовно вдався. В Європі практично відразу став хітом. Причому не тільки як перший мотоцикл, але і як додаток до вже наявного.

Не рідкість, коли до початку серійного виробництва, виробник ретельно приховує за сімома печатками характеристики, зовнішній вигляд і зачую інформацію про нові моделі. У разі, з Duke 125, компанія KTM надійшла рівно навпаки. Вже задовго до офіційної прем'єри публіці були представлені прототипи на виставках, які з незначними доповненнями і трансформувалися в результаті в серійну модель. Підігрівали інтерес і регулярні офіційні промовідеоролікі, що демонструють процес проектування, доведення і налаштування нової моделі. По суті, мотоцикл буквально створювався на очах майбутніх покупців з чистого аркуша.
У підсумку, дивлячись на «живий» екземпляр в салоні, не покидало відчуття, що ти давно з ним знайомий. Але, в той же час, при найближчому розгляді відзначається й те, що не в змозі передати фотографії, відео і сухі рядки прес-релізів. Незважаючи на відкритість проекту з самого початку, розробникам вдалося залишити щось і для «вау-ефекту» майбутніх власників.


На последок я с вами могу сказать что сейчас вы можете круто сэкономить. Бесплатные промокоды предлагаю вам на одном классном сайте взять. Заходите, смотрите, думаю что вы не пожалеете дорогие наши читатели.

Прочитано 1248 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Рубашка / Shirt
Рубашка / Shirt
 1.00 UAH


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR