( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Кому довірити підготовку фургона до роботи?
Пятница, 20 Апр 2018
Среда, 16 Января 2013 16:16

Кому довірити підготовку фургона до роботи?

Автор 

Кому довірити підготовку фургона до роботи?
Кому довірити підготовку фургона до роботи? Як наочно демонструють дослідження, близько 80% вантажних автомобілів середніх габаритів, з представлених в сегменті продажів, не є повністю готовими до роботи. Простіше кажучи, купити фургон для установи невеликої фірми з вантажоперевезень мало. Його треба ще й переобладнати. В залежності від напрямку передбачуваних робіт, тут може знадобитися утеплення фургона, додаткова ізоляція, оновлення його кузова, шумоізоляція, реконструкція зовнішнього і внутрішнього каркаса.Звичайно, в більшості випадків всі дії новий власник здатний виконати самостійно. Насправді, немає нічого складного в тому, щоб підібрати комплекс спеціальної фанери для конкретної марки мікроавтобуса або фургона, і прикріпити панелі за допомогою металевих механізмів. Останні, до слова, теж на сучасному ринку автомобільних деталей представлені в досить широкому асортименті. Але це - якщо автомобіль досить новий, і його обробка не вимагає втручання в саму конструкцію машини.

Проте не завжди все так просто. У деяких ситуаціях навіть елементарний настил підлог фанерою може вилитися в серйозний ремонт всього каркаса автомобіля. І в таких випадках самостійно займатися його адаптацією все ж не варто. Тим більше, що комплекс професійних послуг від більшості майстерень даної категорії складності не відрізняється високою вартістю.

Кому довірити обшивку і рекомплектацію фургона?

Звичайно, відповідь на це питання однозначним бути не може. Перш за все, багато що залежить від стану машини, її віку, конструкційних особливостей та необхідного результату. А останній, у свою чергу, буде продиктований нюансами майбутньої роботи, в якій автомобіль буде задіяний. Але важливими факторами в ході вибору майстерні будуть стаж, порядність, відповідальність і старанність фахівців. Якщо це обшивка пежо боксер, наприклад, то виконавець повинен, як мінімум, мати досвід в обслуговуванні даних моделей. Крім того, він повинен вміти працювати з матеріалами різних характеристик і володіти навичками професійної діагностики вантажного кошти.

 Часто при виборі салону для проведення обшивки претендент орієнтується на два показники: ціну і швидкість завершення робіт. Але цього - недостатньо. З одного боку, саме на цей комплекс ремонтних дій вартість в різних сервісних центрах відрізняється неістотно. З іншого боку, проведення обшивки без додаткової реконструкції зовнішнього каркаса в окремих ситуаціях ризикує не дати очікуваного ефекту. А саме потреба в такій реконструкції або додатковому зміцненні підлоги кузова, - і повинен виявляти майстер.


Если вы собрались куда-то в путишествие или в горы, то вам следует перейти на наш сайт http://activizm.ru. Activizm.ru — интернет-агрегатор спортивных товаров, который поможет вам сделать правильный выбор по приемлемым ценам.

Прочитано 811 раз Последнее изменение Пятница, 28 Августа 2015 13:53
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Цельный кожаный комбинезон "TT"
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR