( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Кому довірити підготовку фургона до роботи?
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 16 Января 2013 16:16

Кому довірити підготовку фургона до роботи?

Автор 

Кому довірити підготовку фургона до роботи?
Кому довірити підготовку фургона до роботи? Як наочно демонструють дослідження, близько 80% вантажних автомобілів середніх габаритів, з представлених в сегменті продажів, не є повністю готовими до роботи. Простіше кажучи, купити фургон для установи невеликої фірми з вантажоперевезень мало. Його треба ще й переобладнати. В залежності від напрямку передбачуваних робіт, тут може знадобитися утеплення фургона, додаткова ізоляція, оновлення його кузова, шумоізоляція, реконструкція зовнішнього і внутрішнього каркаса.Звичайно, в більшості випадків всі дії новий власник здатний виконати самостійно. Насправді, немає нічого складного в тому, щоб підібрати комплекс спеціальної фанери для конкретної марки мікроавтобуса або фургона, і прикріпити панелі за допомогою металевих механізмів. Останні, до слова, теж на сучасному ринку автомобільних деталей представлені в досить широкому асортименті. Але це - якщо автомобіль досить новий, і його обробка не вимагає втручання в саму конструкцію машини.

Проте не завжди все так просто. У деяких ситуаціях навіть елементарний настил підлог фанерою може вилитися в серйозний ремонт всього каркаса автомобіля. І в таких випадках самостійно займатися його адаптацією все ж не варто. Тим більше, що комплекс професійних послуг від більшості майстерень даної категорії складності не відрізняється високою вартістю.

Кому довірити обшивку і рекомплектацію фургона?

Звичайно, відповідь на це питання однозначним бути не може. Перш за все, багато що залежить від стану машини, її віку, конструкційних особливостей та необхідного результату. А останній, у свою чергу, буде продиктований нюансами майбутньої роботи, в якій автомобіль буде задіяний. Але важливими факторами в ході вибору майстерні будуть стаж, порядність, відповідальність і старанність фахівців. Якщо це обшивка пежо боксер, наприклад, то виконавець повинен, як мінімум, мати досвід в обслуговуванні даних моделей. Крім того, він повинен вміти працювати з матеріалами різних характеристик і володіти навичками професійної діагностики вантажного кошти.

 Часто при виборі салону для проведення обшивки претендент орієнтується на два показники: ціну і швидкість завершення робіт. Але цього - недостатньо. З одного боку, саме на цей комплекс ремонтних дій вартість в різних сервісних центрах відрізняється неістотно. З іншого боку, проведення обшивки без додаткової реконструкції зовнішнього каркаса в окремих ситуаціях ризикує не дати очікуваного ефекту. А саме потреба в такій реконструкції або додатковому зміцненні підлоги кузова, - і повинен виявляти майстер.


Если вы собрались куда-то в путишествие или в горы, то вам следует перейти на наш сайт http://activizm.ru. Activizm.ru — интернет-агрегатор спортивных товаров, который поможет вам сделать правильный выбор по приемлемым ценам.

Прочитано 917 раз Последнее изменение Пятница, 28 Августа 2015 13:53
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Assen
Мотокуртка BUSE Assen
 1.00 EUR