( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Кодекс водія або неписані правила дорожнього руху
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 12 Сентября 2012 20:06

Кодекс водія або неписані правила дорожнього руху

Автор 


Кодекс водія або неписані правила дорожнього руху  Незважаючи на економічні кризи та постійне зростання цін, автомобілів на дорогах нашої країни менше не стає. Всі технічні центри, будь це фірмовий автосервіс Lexus або майстерня завбільшки з гараж, не відчувають нестачі в клієнтах. Це говорить нам про те, що кількість новачків на дорогах не тільки не зменшується, а й збільшується. 

Природно, що основу знань нові водії отримують в автошколах, проте є й такі неписані правила і вимоги, які не знайдеш ні в одному склепінні законом та інструкцій.

Розповімо детальніше про них для тих, хто не знає, та й бувалому водієві освіжити їх у пам'яті не завадить.

Правило перше
Намагайтеся відразу ж усувати несправності в автомобілі після їх появи, навіть якщо вони здаються малозначними. Як можна частіше проводите діагностику вашого автомобіля в фірмовому сервісі - це не завадить будь-якій машині, якою б сучасної і якісної вона не була. Діагностика Toyota, BMW, Lexus або будь-якого іншого автомобіля - це запорука безпеки.

Правило друге
Поведінка водія на дорозі повинно бути передбачуваним для інших учасників дорожнього руху. Не забувайте використовувати всю світлову ілюмінацію, попереджати про поворотах та інших маневрах, виключайте зі свого поведінки неординарні і несподівані рішення, які можуть поставити в глухий кут інших і ускладнити ситуацію на дорозі.

Правило третє
На дорозі треба уникати різких, несподіваних і нелогічних маневрів. Швидкість - перший ворог водія. І мова йде не тільки про банальне перевищення швидкості, а й про швидкість маневрування. Інші учасники руху повинні бути завчасно попереджені про майбутній маневрі, розуміти і чекати його.

Правило четверте
Правило трьох «Д», яке звучить так «Дай дорогу дурневі». Дорога не місце для розборок і з'ясувань відносин - пропустите неадекватного водія або поступитеся йому дорогу. Повірте, своє дерево або співробітника дорожньої інспекції він рано чи пізно знайде.

Правило п'яте
Правило «якщо не бачу-то не їду». На дорозі немає місця ризику і поняттю «авось». Погана оглядовість, недолік освітлення, топографія місцевості й інші причини зниження видимості можуть стати причиною дорожньо-транспортних пригод. У даній ситуації краще відкласти маневр до більш благополучних умов.

Правило шосте
Завжди ставитеся до інших учасників дорожнього руху так, як би ви хотіли, що б вони ставилися до вас.

Правило сьоме
Будьте ввічливі. Якщо вам поступаються дорогою - подякуйте світлом фар або помахом руки. Якщо Вас просять дати дорогу - поступайтеся. Можливо, що поспішають, перебудовувати або виїжджають колеги по автоцеху дійсно, кудись дуже сильно спізнюються. До того ж не виключена ситуація, коли і ви зможете опинитися в їх положенні, так що будьте толерантні.

Правило восьме
Попереджайте інших про небезпеки і неприємності на дорозі. Це стосується і постів ДАІ, і аварій, і складних умов на дорозі. Наприклад, коли Ви бачите пост ГИБДД, просігнальте про нього впередіідущего транспорту далекими фарами. Якщо попереду проблемна ситуація на дорозі - увімкніть аварійну сигналізацію.

Правило дев'яте
 У час дні й ночі ви повинні бачити все і вас повинні бачити все. Включайте освітлення та габаритні вогні вже при перших ознаках сутінок, під час дощу або снігу, в тумані або за інших складних погодних умовах.


Выбирайте только самые лучшие теннисные корты в москве. Часть теннисных кортов относится к категории "проверенные" - это качественные корты, на которых побывали наши тренеры, а на многих из них они проводят занятия и играют сами. Но в любом случае выбор конечно же за вами.

 

Прочитано 1194 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентября 2012 20:06
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Термобелье "Регулятор" ("Regulator")
Термобелье
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR