( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Класифікація квадроциклів
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 20:11

Класифікація квадроциклів

Автор 

Класифікація квадроциклів
Класифікація квадроциклів  Починаючи з 1970 року, коли з'явився перший японський трицикл, що є «прабатьком» сучасних моделей, і по сьогоднішній день квадроцикли впевнено завоювали свою нішу на сучасному ринку. І природним етапом розвитку будь-якої технічної новинки є її поділ на класи, яким ми і приділимо увагу в цій статті. 

Відразу варто сказати про те, що класифікація квадроциклів досить умовна. Але між окремими класами є істотні відмінності, як у конструкції, так і в зовнішньому вигляді.Для фермера - міні-трактор, для мисливця або лісоруба - мотовсюдихід. Ну а для любителів драйву і всього іншого світу - це ATV або All Terrain Vehicles - спеціальний транспортний засіб для пересування по бездоріжжю. Росія додала в це розмаїття назв своє позначення - квадроцикл.

Якщо вам потрібен квадроцикл для роботи на присадибній ділянці, то призначені для цих цілей моделі можна відразу розрізнити за значним переднім і заднім багажника, а також наявності різного навісного устаткування. Такий квадроцикл допоможе вам у прибиранні снігу, оранці землі, підстригання газонів або транспортування причепа з урожаєм.

Є й дитячі квадроцикли, які характеризуються наявністю автоматичної трансмісії, більш компактними розмірами і менш потужними двигунами. В основному дитячі ATV розраховані на водіїв у віці від 12 до 16 років. Але є і квадроцикли для більш молодшого віку. Вони оснащені функціями дистанційного відключення мотора і можливістю регулювання максимальної швидкості.

ATV для спортсменів можна відразу відрізнити завдяки агресивному дизайну. Це квадроцикли із заднім приводом оснащені енергоємною, длинноходной підвіскою. На дану підвіску покладено «відпрацювання» приземлення після стрибка. Самі спортивні ATV розраховані на пересування на високих швидкостях.

І, нарешті, ще одна найбільш популярна група - туристичні моделі, конструктивно розраховані на подолання бездоріжжя. Їх характерними особливостями є повний привід, потужний двигун і коробка з заниженою передачею. А широкі колеса з шинами низького тиску забезпечать прохідність навіть по самій непрохідною поверхні. Завдяки цьому туристичні квадроцикли є по справжньому універсальним засобом пересування і вигідно відрізняються від снігоходів і мотоциклів, які можуть бути використані тільки в певну пору року.

Туристичні квадроцикли можуть осилити практично будь-яку перешкоду - аж до болота чи глибокої річки. Вони, звичайно ж, не можуть пересуватися по воді, але можна помістити по накачаної камері під кожен міст, і переплисти річку штовхаючи квадроцикл перед собою.

 Новий виток розвитку ATV пережили на початку нинішнього століття, переставши бути транспортним засобом для однієї людини. Тепер є і дліннобазний квадроцикли, які дозволяють брати з собою одного пасажира. Завдяки дворівневого положенню сідоків у пасажира є відмінний огляд і можливість оцінити всю красу пересування на ATV.


Уже в который раз убеждаюсь, что китайские шины очень качественные, что бы там кто не говорил. Можете сами почитать полезную информацию на форуме и тогда убедитесь, что их стоить покупать, цена вполне демократична.

Прочитано 1154 раз Последнее изменение Пятница, 15 Февраля 2013 20:11
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 300 Shuriken
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
 1.00 UAH


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 v2
Мотоботы Puma Flat 2 v2
 1.00 EUR