( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Кілька вправ для починаючих мотоциклістів
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 21 Декабря 2012 20:20

Кілька вправ для починаючих мотоциклістів

Автор 

Вправа 1 «Усвідомлення ваги». (Не заводячи двигун).

  Вітаю, у вас вже є свій мотоцикл! Тепер ви повинні з ним познайомитися ближче. Спочатку не заводячи його, поторкайте всі важелі, ручки, кнопочки. Сядьте на нього і постарайтеся відчути його і себе єдиним цілим. Мотоцикл - це ваше продовження, куди хоче їхати Ваш мозок, туди і везе Вас Ваш мотоцикл. Тепер обережно підніміть його з бічної підніжки і заберіть її. Виконайте це кілька разів, доки не будете робити це впевнено.Ви сидите на мотоциклі, обидві руки на ручках керма, ноги на землі утримують Вас на мотоциклі в рівновазі. Спробуйте покатати його вперед і назад, щоб відчути його вагу. Знайдіть для себе зручне положення.

Трохи освоївшись з цією вправою, спробуйте нахилити мотоцикл набік, щоб зрозуміти до якого кута нахилу Ви здатні його утримувати самостійно. Увага! Для цієї вправи Вам необхідний сильний чоловік для страховки, який повинен стояти з того боку, куди Ви нахиляєте мотоцикл і якщо Ви перестанете його утримувати, підстрахувати і допомогти повернути у вертикальне положення.
Повторіть вправу в іншу сторону.


Вправа 2 «Гальма». (Не заводячи двигун).

Перш, ніж почати їздити, необхідно зрозуміти як працюють гальма. У мотоцикла є передній і задній гальмо, які діють незалежно один від одного. Переднє гальмо приводиться в дію натисненням правого важеля. Натискання повинно бути плавним, ні в якому разі не різким (може призвести до падіння, особливо на курному дорожньому покритті).

Щоб зрозуміти з яким зусиллям треба натискати на важіль рекомендую не заводячи мотоцикл, штовхати його ногами вперед і пробувати натискати на передній тормоз плавно, поки не відчуєте момент гальмування і не зупините мотоцикл тільки за допомогою ручного гальма.

Теж саме треба зробити з ножним гальмом (праворуч ножна педаль), але якщо ви невпевнено тримаєте рівновагу, краще відкласти ці вправи до кращих часів.


Вправа 3. «Розворот». (Не заводячи двигун).

Розгорніть мотоцикл в 3 прийоми. Це можна здійснити в гаражах, що стоять у кілька рядів. Або в багатоповерховому гаражі. Там як раз в один прийом мотоцикл не розгорнути. Тільки в три. Поворот керма, прокатуємо сидячи на ньому, зупинка гальмом, поворот керма в іншу сторону, відкочується назад, зупинка гальмом. Знову поворот керма і котимо вперед поки розворот не буде завершений і мотоцикл не встане рівно.

 

До речі, якщо ви навчились водити мотоцикл і гадаєте, що ви справжній майстер і можете навчити інших цьому то в мене є чудова пропозиція. Завітайте через фейсбук на ріа і залиште там своє оголошення. Адже це повністю безкоштовно для кожного.

Прочитано 994 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Sunday Hose
Мотоштаны BUSE Sunday Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR