( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Карбоновий тюнінг автомобіля
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 10 Сентября 2012 19:33

Карбоновий тюнінг автомобіля

Автор 

У наш час у зовнішньому тюнингу автомобіля дуже важливий карбон, який є щільним, але в теж час гнучким матеріалом. Карбон - це вуглецеві нитки, які скріплені епоксидною смолами. Даний матеріал можна назвати унікальним, тому що зламати нитку можна, але при цьому дуже важко порвати.

Найчастіше під час тюнинга обробляють кузов або бампер за допомогою карбону з малюнком «рогожка» або «ялинка». Товщина покриття може відрізнятися. Вона залежить від товщини вуглецевих ниток, а також епоксидної смоли. Що можна тюнінгувати? У наші дні автомобілісти не можуть уявити, як це не поліпшувати власну машину, як і внутрішньо, так і зовнішньо.

 

У зв'язку з цим, автомобілісти можуть не тільки збільшувати потужності мотора або розмір вихлопної труби, але і встановлювати різноманітні деталі декоративного тюнінга, серед яких можна відзначити спойлери, стійки. Переваги карбонового тюнінга. Важливо відзначити, що карбон є практичним матеріалом. Якщо правильно проводити його обробку, то форма може бути будь-хто. Завдяки маленькому вазі на автомобільний кузов не буде наноситися додаткове навантаження.

 

Важливо відзначити, що карбон на 20% легше аналогічних алюмінієвих елементів. Цим часто користуються інженери. Наприклад, карбоновий тюнінг дуже популярний під час модернізації автомобілів, які братимуть участь в гонках Формула 1. Під час експлуатації будуть відзначатися хороші показники карбонових прошарків кузова. Незважаючи на те, що вони коштують дорожче аналогічних прошарків зі скловолокна, карбон відрізняється меншою сприйнятливістю до пилу, температурі. Це може бути корисно під час експлуатації автомобіля, будь-яких поїздок! Тим не менше, потрібно враховувати, що якщо елементи були пошкоджені, то їх потрібно поміняти повністю.

 

Частковий ремонт бажано не проводити. Карбон сітка може бути гарною прикрасою для автомобіля, як і все, так і деяких елементів. Часто карбонові прошарку використовуються для обробки автомобільних дверей. Вони можуть бути імітацією різних зображень. Карбонові шлейфи для коліс відрізняються дуже гарним дизайном, високими характеристиками в експлуатації. Використання карбону в салонах автомобіля. Якщо була проведена зовнішня обробка машин карбоном, то можна внести подібні зміни в салон.

 

Спочатку будуть змінені бардачок, зовнішній шар бортового комп'ютера, а також передня панель. Після цього можна провести обробку дверей з внутрішньої сторони і стелі. Важливо відзначити, що можна вибрати той колір карбону, який підійде до всього автомобільного салону. Карбоновий тюнінг - це особливий вид тюнінга! Пам'ятайте, що тільки карбон може відрізнятися унікальним малюнком і високою міцністю.


Для своих домашних животныхвсегда покупаю только самый качественный сухой корм для собак всех пород, ведь они заслужевают только лучшего. одруга посоветовала сайт, на котором есть все только полезное, а самое главное цены очень хорошие, что не всегда увидиш в обычных магазинах. Поэтому, выбор за вами. 

Прочитано 993 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Kingston
Мотокуртка BUSE Kingston
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR