( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Історія мототехніки. Мотоцикли. Скутери. Квадроцикли.
Понедельник, 20 Авг 2018
Воскресенье, 30 Июня 2013 00:41

Історія мототехніки. Мотоцикли. Скутери. Квадроцикли.

Автор 

Ми бачимо цю техніку кожен день - на вулиці, на дорозі, та й врешті-решт у своєму власному гаражі. Але про те, хто і як придумав сучасну техніку, більшість з нас не має ні найменшого уявлення. Історія будь-якої техніки починається з революційного проекту, одного разу здійсненого піонерами у своїй галузі. Все почалося з мотоцикла, це потім вже були скутери, квадроцикли та інша інша техніка, за основу якої було взято мотоцикл.Перший в історії мотоцикл був спроектований братами Вернер на самому початку XX століття. Створений напередодні Першої світової війни, мотоцикл став мало не самим популярним засобом пересування. На ньому пересувалися як військові, так і мирні жителі. Військовослужбовці мотоцикл як мобільне і дуже зручний засіб по місцевості. Завдяки своїй маневреності, стійкості і швидкості, мотоцикл став незамінним транспортом на поле воєнних дій. Також це мотозасобів пересування використовували для налагодження сполучення між тилом і фронтом. На мотоциклах доставляли провізію, пошту, дрібні боєприпаси. Завдяки йому стало можливим швидке пересування і по самому полю бою. Це значно полегшувало життя військовим.

Для звичайних громадян мотоцикл став доступний, здебільшого, вже в повоєнний час. На мотоциклах або «Мотоциклетка» могли одночасно пересуватися кілька людей, це був повноцінний сімейний транспорт.

Трохи пізніше з'явилися скутери (до речі, теж на початку XX століття). Скутери мали трохи іншу будову. Сучасний вигляд скутерів надала японська компанія Yamaha, яка наприкінці 1970-х років винайшла скутер - засіб пересування для домогосподарок. У цієї моделі була відсутня верхня перемичка між ніг, була «стульчатая» посадка, що було дуже зручно для жінок. А велосипедна посадка керма і приховані під корпусом деталі, надавали цієї моделі скутера приємний, а головне функціональний і в той же час простий вигляд.

Прочитано 1322 раз Последнее изменение Среда, 19 Апреля 2017 12:24
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Отправляемся на отдых автомобилем Honda Gold Wing 2012 »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка  BUSE Riva
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
 1.00 EUR