( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Історія АКПП для мотоциклів
Суббота, 23 Июн 2018
Вторник, 14 Мая 2013 12:40

Історія АКПП для мотоциклів

Автор 

Одна передача за одною, вгору або вниз ... З точки зору багатьох водіїв, насамперед американців, перемикання передач - це зовсім марна справа і викликає роздратування ця процедура. Тому практично з початку ери моторизації інженери шукали всілякі способи, що дозволяють позбавити водія від необхідності постійно перемикати передачі.


Будь-хто, хто з цікавості або за потребою вирішить зняти відцентровий варіатор (CVT) з звичайного скутера, буде здивований абсолютною простотою системи. По суті, пристрій складається з двох шківів із змінною шириною канавки, ременя, що їх з'єднує, муфти ведучого шківа з роликами, які можуть переміщатися по спеціальних каналах під дією відцентрової сили, і, нарешті, пружини, яка притискає один до іншого два диски веденого шківа.

 

Сукупність цих деталей представляє собою дуже надійний, довговічний і виключно ефективний механізм, який до того ж, має дуже низьку собівартість виробництва. Принцип його роботи такий же, як і у знаменитого відцентрового регулятора Уатта, який шотландський геній вперше застосував в 1788 році на своїх машинах з метою автоматичного регулювання відкриття впускних парових клапанів. Це просте, і в той же час фундаментальне винахід, знайшло своє застосування не тільки в теплових двигунах, але і в інших областях: воно використовувалося на флоті, в сільськогосподарських машинах, вітряних млинах, грамофони, поки не з'явилася ідея застосувати цей принцип для створення пристрою автоматичної зміни передавального відношення в трансмісії на двох-і чотириколісних транспортних засобах.

 

Наступним кроком стало додавання автоматичного зчеплення. Історичні документи віддають першість винаходу братам Стертевант (Sturtevant) з Бостона, які в 1904 р. отримали патент № 766551 на двошвидкісну коробку передач з відцентровою муфтою зчеплення. Ідея була правильною і успішно реалізованою, однак гарантувати надійність і точність роботи механізму не могли доступні на той час матеріали.


 

Кстати говоря, сейчас можно очень просто найти свою вторую половинку. Ведь есть сайт videolove.ru где предлагается людям незнакомым через веб камеры общаться и знакомиться. Не нужно там много анкет заполнять или что-то платить, всё очень даже прикольно.

Прочитано 982 раз Последнее изменение Вторник, 14 Мая 2013 12:45
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Lancia Delta S от Momodesign Полезная техника в машину »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR