( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень
Суббота, 23 Июн 2018
Понедельник, 30 Июля 2012 18:39

Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень

Автор 


Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень Перевезення вантажів стала доступна людству з моменту винаходу колеса. З розвитком шляхів, автомобільного, залізничного та водного транспорту цей процес постійно удосконалювався і прискорювався. Безсумнівно, одним з найважливіших факторів для розвитку цієї галузі є своєчасний обмін даними. Стрімкий розвиток інформаційних технологій і систем передачі даних уможливило негайне отримання будь-якої необхідної інформації.Швидка доставка збірних вантажів дає величезні переваги при існуючому рівні конкуренції в цій області ринку. Застосування високих технологій у вантажоперевезеннях на сьогоднішній день стає все більш актуальним і затребуваним. Жодне підприємство, яке надає послуги з доставки вантажів, не може обійтися без транспортної логістики, істотно оптимізує цей процес. Логістична схема складається з шести компонентів: технічний ресурс, людський фактор, інформаційне забезпечення, енергетичні та матеріальні ресурси, фінансові витрати і ефект результативності.

Оперативний обмін даними на кожному етапі, починаючи з підготовки продукції для передачі на транспорт і закінчуючи її доставкою кінцевому споживачеві, дозволяє компанії вантажних перевезень мінімізувати ризики й істотно скоротити витрати. Сучасні комп'ютерні технології забезпечують обробку великої кількості інформації в реальному часі і з мінімальними витратами.

Процеси, що впливають на ефективність роботи перевізника, істотно прискорюються: вчасно оформляються замовлення, контролюється процес вантажоперевезення і стан машин. Потрібна інформація швидко проходить по всьому ланцюжку співробітників, задіяних у процесі. Таким чином, «центр» володіє можливістю оперативного аналізу проектів, внесення необхідних коригувань та забезпечення належної підготовки, що істотно впливає на прийняття оптимальних рішень.

Своєчасне отримання потрібної інформації підвищує ефективність планування і збільшує мобільність транспортного підприємства в прямому й переносному сенсі. Виграє не той, хто сильніше за всіх, а той, хто всіх швидше. Будь замовник завжди оцінить швидкість і якість наданої послуги. Мета будь-якого бізнесу є збільшення прибутку, а оптимізація процесів вантажоперевезення дозволяє не тільки найбільш раціонально використовувати наявні ресурси, а й залучати нових клієнтів, акцентуючи увагу на швидкості доставки.

 


 Гидроциклы - специально построенные для скольжения по воде быстроходные небольшие судна с автоматическим двигателем, контролируемые одним человеком и , предназначенные для транспортировки 1-го либо нескольких человек. В зависимости от системы и метода катания, гидроциклы символически разделены на "сидячие" (скорость до 90 километров/ч, зачастую многоместные) и "стоячие" (скорость выше 100 километров/ч). Эти приспособленимя предназначены для активного отдыха неординарных личностей, которые любят воду, солнце и экстрим. 

 

Прочитано 964 раз Последнее изменение Понедельник, 30 Июля 2012 18:39
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Отражающий жилет BUSE Warnweste
Отражающий жилет BUSE Warnweste
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 610 uni
Мотошлем ROCC 610 uni
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Open Road 13
Мотокуртка BUSE Open Road 13
 1.00 EUR