( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 30 Июля 2012 18:39

Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень

Автор 


Інформаційний обмін в процесі здійснення вантажних перевезень Перевезення вантажів стала доступна людству з моменту винаходу колеса. З розвитком шляхів, автомобільного, залізничного та водного транспорту цей процес постійно удосконалювався і прискорювався. Безсумнівно, одним з найважливіших факторів для розвитку цієї галузі є своєчасний обмін даними. Стрімкий розвиток інформаційних технологій і систем передачі даних уможливило негайне отримання будь-якої необхідної інформації.Швидка доставка збірних вантажів дає величезні переваги при існуючому рівні конкуренції в цій області ринку. Застосування високих технологій у вантажоперевезеннях на сьогоднішній день стає все більш актуальним і затребуваним. Жодне підприємство, яке надає послуги з доставки вантажів, не може обійтися без транспортної логістики, істотно оптимізує цей процес. Логістична схема складається з шести компонентів: технічний ресурс, людський фактор, інформаційне забезпечення, енергетичні та матеріальні ресурси, фінансові витрати і ефект результативності.

Оперативний обмін даними на кожному етапі, починаючи з підготовки продукції для передачі на транспорт і закінчуючи її доставкою кінцевому споживачеві, дозволяє компанії вантажних перевезень мінімізувати ризики й істотно скоротити витрати. Сучасні комп'ютерні технології забезпечують обробку великої кількості інформації в реальному часі і з мінімальними витратами.

Процеси, що впливають на ефективність роботи перевізника, істотно прискорюються: вчасно оформляються замовлення, контролюється процес вантажоперевезення і стан машин. Потрібна інформація швидко проходить по всьому ланцюжку співробітників, задіяних у процесі. Таким чином, «центр» володіє можливістю оперативного аналізу проектів, внесення необхідних коригувань та забезпечення належної підготовки, що істотно впливає на прийняття оптимальних рішень.

Своєчасне отримання потрібної інформації підвищує ефективність планування і збільшує мобільність транспортного підприємства в прямому й переносному сенсі. Виграє не той, хто сильніше за всіх, а той, хто всіх швидше. Будь замовник завжди оцінить швидкість і якість наданої послуги. Мета будь-якого бізнесу є збільшення прибутку, а оптимізація процесів вантажоперевезення дозволяє не тільки найбільш раціонально використовувати наявні ресурси, а й залучати нових клієнтів, акцентуючи увагу на швидкості доставки.

 


 Гидроциклы - специально построенные для скольжения по воде быстроходные небольшие судна с автоматическим двигателем, контролируемые одним человеком и , предназначенные для транспортировки 1-го либо нескольких человек. В зависимости от системы и метода катания, гидроциклы символически разделены на "сидячие" (скорость до 90 километров/ч, зачастую многоместные) и "стоячие" (скорость выше 100 километров/ч). Эти приспособленимя предназначены для активного отдыха неординарных личностей, которые любят воду, солнце и экстрим. 

 

Прочитано 998 раз Последнее изменение Понедельник, 30 Июля 2012 18:39
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
 1.00 EUR