( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Honda відкриває новий мотозавод
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 28 Июня 2013 23:53

Honda відкриває новий мотозавод

Автор 

Відома всьому світу автомобільна та мотоциклетна марка Honda відкрила новий завод з виробництва мотоциклів. Завод був закладений ще у 2011 році. Закінчено ж було будівництво в березні цього року і зараз завод вийшов на повну потужність. Офіційно завод був відкритий 12 березня. На відкритті були присутні президент компанії і виконавчий директор Honda Motor Co. Ltd Takanobu Ito, а також інші керівні співробітники.Планована потужність виробництва нового гіганта - до трьохсот тисяч мотоциклів на рік. Він більший за свого попередника в Баттерворта майже в п'ять разів. Завод буде випускати не тільки нові цілі мотоцикли, а й запасні деталі до них.

Завод оснащений за останнім словом техніки і самими передовими технологіями для створення унікальної мототехніки. Однією з таких новинок є геліофотоелектріческая система. Безумовно, нові технології багато в чому поліпшать прогізводітельность заводу, заощадять електроенергію і скоротять витрати робочої сили.

Завод також оснащений патентованою системою нанесення фарби Twin Gun. На даху паркувальної зони встановлено батареї, які працюють з геліофотоелектріческой системою. Батареї виробляють 5 000 кіловат на годину відновлюваної енергії. На заводі є також трек для тестування виходить з воріт заводу продукції.

На заводі Honda планує випускати мотоцикли своєї основної модельної лінійки, такі як Wave Dash, Wave 110, Spacy, Icon і багато інших. Компанія заявила, що не планує зупинятися на досягнутому і планує розширюватися. Honda надала 1100 вакантних робочих місць після запуску заводу.


Для тех кто живет мотоспортом, и вообще спортом, есть интересная новость напоследок. Сейчас все могут позволить себе приобрести спортивные товары оптом в интернете недорого. Жмите по ссылке и не пожалеете точно, выбор классный.

 

Прочитано 990 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Chopper
Мотоперчатки BUSE Chopper
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR