( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Honda відкриває новий мотозавод
Воскресенье, 24 Июн 2018
Пятница, 28 Июня 2013 23:53

Honda відкриває новий мотозавод

Автор 

Відома всьому світу автомобільна та мотоциклетна марка Honda відкрила новий завод з виробництва мотоциклів. Завод був закладений ще у 2011 році. Закінчено ж було будівництво в березні цього року і зараз завод вийшов на повну потужність. Офіційно завод був відкритий 12 березня. На відкритті були присутні президент компанії і виконавчий директор Honda Motor Co. Ltd Takanobu Ito, а також інші керівні співробітники.Планована потужність виробництва нового гіганта - до трьохсот тисяч мотоциклів на рік. Він більший за свого попередника в Баттерворта майже в п'ять разів. Завод буде випускати не тільки нові цілі мотоцикли, а й запасні деталі до них.

Завод оснащений за останнім словом техніки і самими передовими технологіями для створення унікальної мототехніки. Однією з таких новинок є геліофотоелектріческая система. Безумовно, нові технології багато в чому поліпшать прогізводітельность заводу, заощадять електроенергію і скоротять витрати робочої сили.

Завод також оснащений патентованою системою нанесення фарби Twin Gun. На даху паркувальної зони встановлено батареї, які працюють з геліофотоелектріческой системою. Батареї виробляють 5 000 кіловат на годину відновлюваної енергії. На заводі є також трек для тестування виходить з воріт заводу продукції.

На заводі Honda планує випускати мотоцикли своєї основної модельної лінійки, такі як Wave Dash, Wave 110, Spacy, Icon і багато інших. Компанія заявила, що не планує зупинятися на досягнутому і планує розширюватися. Honda надала 1100 вакантних робочих місць після запуску заводу.


Для тех кто живет мотоспортом, и вообще спортом, есть интересная новость напоследок. Сейчас все могут позволить себе приобрести спортивные товары оптом в интернете недорого. Жмите по ссылке и не пожалеете точно, выбор классный.

 

Прочитано 963 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 525
Шлем UVEX Boss 525
 1.00 UAH
-574.00 UAH
Вы экономите: 575.00 UAH


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи" ("GT")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR