( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Honda VFR1200FD
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 10 Октября 2012 19:16

Honda VFR1200FD

Автор 

Начебто зовсім недавно, всього кілька років тому, світ побачив цей чудовий мотоцикл. Його чекали довго, навіть занадто. Але минуло два роки, і «вифер» знову світиться на сторінках усіх мотоциклетних видань. Адже начебто зовні він зовсім не змінився, та й судячи по таблицях ТТХ, змін теж немає. Але все ж, VFR1200FD 2012 модельного року - це зовсім, зовсім інший мотоцикл.


Все ж, пам'ять не у всіх довга, напевно, мало хто пам'ятає, про що журналістська братія писала два роки тому, піднімати архіви журналів - традиційно лінь, так що почну по порядку.

VFR1200F прийшов на зміну знятому з виробництва мега-популярному спорт-туристу, легендою свого часу і колись самому потужному серійного мотоцикла в світі - CBR1100XX Super Blackbird. «Дрозд» протримався в модельній лінійці компанії більше десятка років, пережив кілька модернізацій і пішов «на спокій», будучи на гребені популярності. Дивний маркетинговий хід, проте, мабуть, саме припиняючи виробництво моделі, що користується попитом, Honda підстьобує інтерес до моделі-наступниці.

 

Адже вона повинна бути ще крутіше-мощнеее-гарніше, «і взагалі!». Потім пара-трійка років тиші з дозованими мікро-порціями «секретної» інформації, нібито що просочилася в пресу, і ось публіка вже несамовито вимагає нову модель, абсолютно забувши про «старе-добре».

Саме під таким соусом, голосно і з помпою світу явили новий «Вифер». На європейській прем'єрі показали і дали «помацати» тільки варіант з механічною трансмісією, мовляв, ви поки з мотоциклом познайомтеся, катайтеся, адже він абсолютно новий, з чистого аркуша розроблений і від старого «вифера» тільки назва залишилася. Довгоочікуваний ж автомат вдалося спробувати дещо пізніше, спокійно, не відволікаючись на вивчення самого мотоцикла.


А вот ещё одна полезная информация. В среди с тем, что сейчас много чего покупается в сети, многих интересует вопрос можно ли осуществлять без больших потерь обмен wme. При этом на разные валюты. Потому как разные интернет магазины требует осуществлять оплаты на разных валютах, а на самом сайте веб мани это не так и выгодно.

Прочитано 1016 раз Последнее изменение Среда, 10 Октября 2012 19:20
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « KTM RC8R Track Yamaha YP400 Majesty »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Sunday Hose
Мотоштаны BUSE Sunday Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR