( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Honda CRF250X
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 16 Ноября 2012 18:14

Honda CRF250X

Автор 

 

У світі кросових мотоциклів давно панує сталий мир і спокій. Уся спортивна техніка ділиться на цілком офіційні і затишні класи, обмежені чіткими рамками технічних регламентів. Так що сьогодні потенційному покупцеві, за великим рахунком, все одно, мотоцикл якої марки купувати. Усі вони досить схожі один на одного і не сильно відрізняються своїми тактико-технічними характеристиками.

 

 

Так, наприклад, прийшовши в магазин, ви можете вибрати собі "улюбленця",  керуючись виключно естетичними міркуваннями. Можна обмежити вибір мотоцикла категоріями : "синій" - "жовтенький" або "з кнопочкою" стартера і без. І будьте упевнені, що ви отримаєте справжнісінький кросовий мотоцикл, на якому не буде соромно брати участь в змаганнях різного рівня, прямо "з коробки".

 

Ситуація з технікою в класі эндуро дещо складніше. Особливо в сегменті 250-кубових моделей. Вибираючи мотоцикл з асортименту європейських компаній, таких, як KTM/Husaberg або Husqvarna, ви, поза сумнівом, "наосліп" купите непоганого "спортсмена". Але ось з японською технікою справи йдуть далеко не так однозначно. По-перше, на островах не випускають середньо кубатурні мотоцикли класу hard enduro, в стоці готових до серйозних випробувань. А по-друге, по незнанню, при купівлі є шанс нарватися на вже зовсім сумного овоча, на подобі Kawasaki KLX 250.

 

Але що робити, якщо хочеться придбати мотоцикл класу эндуро з двигуном об'ємом 250 см3(підкреслюю, для спортивного використання), вироблений саме в країні Висхідного Сонця? Основних рад декілька. Спершу необхідно ретельно і скрупульозно вивчити технічні характеристики вашого майбутнього мотоцикла, щоб не нарватися на слабого віслюка для пенсіонерів. Після цього варто дізнатися в місці вашої постійної дислокації про наявність запасних частин для нього. І... відкласти частину бюджету на тюнинг майбутнього "спортсмена".


Ну а на последок про то, как всё таки можно обустроить немного и свой дом, а не только гараж. Так вот, сейчас оказывается очень просто диван купить, нужно лишь на один сайт классный зайти. Так что если вы что-то на подобие этого пожелаете, то проблем у вас возникнуть не должно.


Прочитано 1146 раз Последнее изменение Пятница, 16 Ноября 2012 18:21
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR