( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Honda CRF250X
Четверг, 19 Апр 2018
Пятница, 16 Ноября 2012 18:14

Honda CRF250X

Автор 

 

У світі кросових мотоциклів давно панує сталий мир і спокій. Уся спортивна техніка ділиться на цілком офіційні і затишні класи, обмежені чіткими рамками технічних регламентів. Так що сьогодні потенційному покупцеві, за великим рахунком, все одно, мотоцикл якої марки купувати. Усі вони досить схожі один на одного і не сильно відрізняються своїми тактико-технічними характеристиками.

 

 

Так, наприклад, прийшовши в магазин, ви можете вибрати собі "улюбленця",  керуючись виключно естетичними міркуваннями. Можна обмежити вибір мотоцикла категоріями : "синій" - "жовтенький" або "з кнопочкою" стартера і без. І будьте упевнені, що ви отримаєте справжнісінький кросовий мотоцикл, на якому не буде соромно брати участь в змаганнях різного рівня, прямо "з коробки".

 

Ситуація з технікою в класі эндуро дещо складніше. Особливо в сегменті 250-кубових моделей. Вибираючи мотоцикл з асортименту європейських компаній, таких, як KTM/Husaberg або Husqvarna, ви, поза сумнівом, "наосліп" купите непоганого "спортсмена". Але ось з японською технікою справи йдуть далеко не так однозначно. По-перше, на островах не випускають середньо кубатурні мотоцикли класу hard enduro, в стоці готових до серйозних випробувань. А по-друге, по незнанню, при купівлі є шанс нарватися на вже зовсім сумного овоча, на подобі Kawasaki KLX 250.

 

Але що робити, якщо хочеться придбати мотоцикл класу эндуро з двигуном об'ємом 250 см3(підкреслюю, для спортивного використання), вироблений саме в країні Висхідного Сонця? Основних рад декілька. Спершу необхідно ретельно і скрупульозно вивчити технічні характеристики вашого майбутнього мотоцикла, щоб не нарватися на слабого віслюка для пенсіонерів. Після цього варто дізнатися в місці вашої постійної дислокації про наявність запасних частин для нього. І... відкласти частину бюджету на тюнинг майбутнього "спортсмена".


Ну а на последок про то, как всё таки можно обустроить немного и свой дом, а не только гараж. Так вот, сейчас оказывается очень просто диван купить, нужно лишь на один сайт классный зайти. Так что если вы что-то на подобие этого пожелаете, то проблем у вас возникнуть не должно.


Прочитано 1064 раз Последнее изменение Пятница, 16 Ноября 2012 18:21
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


Мотошлем ROCC 130
Мотошлем ROCC 130
 1.00 UAH


Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR