( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Harley-Davidson FLHX Street Glide
Воскресенье, 27 Май 2018
Вторник, 18 Сентября 2012 18:18

Harley-Davidson FLHX Street Glide

Автор 

Нескінченна прерія, дорога без єдиного повороту, що упирається в горизонт, кущі перекатиполе, скачуть через неї, пекуче сонце в зеніті і ти, під соковитий гуркіт вихлопу майже дволітрового V-твіну і під пестять слух рифи Thunderstruck, котишся по route 66 в бік Тихого океану ...

Або ні, не так. Зліва КАМАЗ з розряджені кільцями, коптить так, що в двох метрах нічого не видно, попереду заглухлу Газель, справа - іржава «п'ятірка» з диваном на даху.

Попереду двадцять п'ять кілометрів стоячій пробки, під колесами - колії й вибоїни, та ще й дощик починає накрапати. Ось тільки творчість вокально-інструментального ансамблю «постійний струм / змінний струм» з динаміків стереосистеми Harman Kardon не дає остаточно впасти у зневіру, все кинути і поїхати на метро.

Перша ситуація - це те, для чого створювався цей мотоцикл. Друга - проза життя вітчизняного мотоцикліста. От і спробуємо, наскільки Harley-Davidson Street Glide зможе адаптуватися до наших реалій.

Але спочатку виконаю покладається «підхід до снаряда», тим більше, подивитися є на що. H.-D. Street Glide не дивлячись на свою назву - повноцінний турист, рідний брат легендарної «електрички», хіба що, молодший. Мотоцикл відноситься до того ж сімейства, а значить, побудований на тій же платформі. Спереду - телескоп, ззаду - масивний маятник і два класичних амортизатора. Непогана заявка на комфорт: адже, по пам'яті минулих тестів, Dyna з аналогічною компонуванням задньої підвіски, відчувала себе на наших дорогах помітно краще, ніж Softail.

Бічні кофри входять в базову комплектацію. А як же інакше? Не сказати, що дуже вже об'ємні, але розіпхати запас спіднього - пару футболок, кеди і дощовик - цілком вистачить. Навіть на двох. А для подорожі по легендарної американської дорозі більшого і не потрібно.

Клімат, знаєте, дозволяє, а в наметі і спальнику жити серед скорпіонів і гримучих змій ніхто й не задумається. Хоча, для любителів тягати з собою праску та інші необхідні в дорозі речі, є опціональний багажник, на який цілком можна прикрутити неабияких розмірів баул.

 

Прочитано 1012 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Июня 2015 23:24
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Рубашка / Shirt
Рубашка / Shirt
 1.00 UAH


Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Motegi
Мотоперчатки BUSE Motegi
 1.00 EUR