( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Harley-Davidson FLHX Street Glide
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 18 Сентября 2012 18:18

Harley-Davidson FLHX Street Glide

Автор 

Нескінченна прерія, дорога без єдиного повороту, що упирається в горизонт, кущі перекатиполе, скачуть через неї, пекуче сонце в зеніті і ти, під соковитий гуркіт вихлопу майже дволітрового V-твіну і під пестять слух рифи Thunderstruck, котишся по route 66 в бік Тихого океану ...

Або ні, не так. Зліва КАМАЗ з розряджені кільцями, коптить так, що в двох метрах нічого не видно, попереду заглухлу Газель, справа - іржава «п'ятірка» з диваном на даху.

Попереду двадцять п'ять кілометрів стоячій пробки, під колесами - колії й вибоїни, та ще й дощик починає накрапати. Ось тільки творчість вокально-інструментального ансамблю «постійний струм / змінний струм» з динаміків стереосистеми Harman Kardon не дає остаточно впасти у зневіру, все кинути і поїхати на метро.

Перша ситуація - це те, для чого створювався цей мотоцикл. Друга - проза життя вітчизняного мотоцикліста. От і спробуємо, наскільки Harley-Davidson Street Glide зможе адаптуватися до наших реалій.

Але спочатку виконаю покладається «підхід до снаряда», тим більше, подивитися є на що. H.-D. Street Glide не дивлячись на свою назву - повноцінний турист, рідний брат легендарної «електрички», хіба що, молодший. Мотоцикл відноситься до того ж сімейства, а значить, побудований на тій же платформі. Спереду - телескоп, ззаду - масивний маятник і два класичних амортизатора. Непогана заявка на комфорт: адже, по пам'яті минулих тестів, Dyna з аналогічною компонуванням задньої підвіски, відчувала себе на наших дорогах помітно краще, ніж Softail.

Бічні кофри входять в базову комплектацію. А як же інакше? Не сказати, що дуже вже об'ємні, але розіпхати запас спіднього - пару футболок, кеди і дощовик - цілком вистачить. Навіть на двох. А для подорожі по легендарної американської дорозі більшого і не потрібно.

Клімат, знаєте, дозволяє, а в наметі і спальнику жити серед скорпіонів і гримучих змій ніхто й не задумається. Хоча, для любителів тягати з собою праску та інші необхідні в дорозі речі, є опціональний багажник, на який цілком можна прикрутити неабияких розмірів баул.

 

Прочитано 1053 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Июня 2015 23:24
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH