( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Ford розробляє нову систему автоматичного паркування
Пятница, 22 Июн 2018
Суббота, 02 Ноября 2013 22:23

Ford розробляє нову систему автоматичного паркування

Автор 

 

Ford Motor Company розробляє нову технологію автоматичного паркування, дозволяє водіям паркувати автомобіль натисканням кнопки зсередини або зовні автомобіля.

 

Технологія, що отримала назву система повністю автоматичного паркування, на даний момент існує у вигляді прототипу і контролює рульове управління, вибір передачі і рух вперед і назад, дозволяючи паркувати автомобіль натисненням кнопки. На цьому тижні компанія Ford вперше демонструє нову технологію журналістам на випробувальному полігоні в Ломмелі, Бельгія; відео доступно за посиланням.

 

"Парковка в сучасних міських умовах може бути складною і викликати стрес, - прокоментувала Барб Самарджич, віце-президент з розробки продуктів, Ford of Europe. - Ми хочемо, щоб процес паркування був як можна простіше, ефективніше і акуратніше, і це вимагає розробки нових концепцій і підходів". 

 

Експерти центру досліджень та передових розробок Ford використовують існуючі технологічні досягнення Ford, такі як система активної допомоги при парковці і трансмісія Powershift для створення технології допомоги при паркуванні нового покоління - системи повністю автоматичного паркування.

 

Автоматична трансмісія Ford Powershift здатна контролювати перемикання передніх і задніх передач автомобіля без участі водія, в той час як система активної допомоги при парковці знаходить вільні паркувальні місця достатньої площі та паркування на них автомобіль. 

 

Система повністю автоматичного паркування буде розпізнавати відповідні для паралельної парковки паркувальні місця за допомогою ультразвукових сенсорів. Потім водій повинен буде активувати систему, переключившись на нейтральну передачу і натиснувши кнопку всередині автомобіля, або за допомогою пульта дистанційного керування, перебуваючи зовні. Система візьме під контроль рульове керування, рух вперед і назад, гальмування і маневрування автомобіля в обраному паркувальному просторі.


Разные проблемы могут быть с электропередачами, но их можно решить с помощью хорошей техники. Вот кому будет нужен CD 35 плашечный зажим то жмите по ссылке. Это ссылка на сайт классной компании, которая уже не первый год продаёт такую продукцию.

 

 

Прочитано 911 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR