( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Евакуатор - основні типи евакуаційного техніки
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 25 Апреля 2013 23:50

Евакуатор - основні типи евакуаційного техніки

Автор 

Вирушаючи на улюбленому автомобілі в поїздку, Ви ніколи не замислюєтеся, що на дорозі можуть статися неприємні ситуації, які, в кращому випадку, відіб'ються на гаманці, а в гіршому - на фізичному здоров'ї. Дорога - це стихія непередбачувана. Тут може закінчитися бензин (дизель), а в зимовий період і зовсім не завестися або навіть трапитися ДТП, адже ніхто від цього не застрахований.

 

Цілодобовий Евакуатор здатний завантажувати легкові авто, джипи та мінівени, мікроавтобуси спецтехніку, а також не стандартні средтства пересування, такі як квадроцикли, мотоблоки та інші транспортні засоби.

 

Завдяки небичному механізму на платформі і заводський лебідки, ми отримуємо міні-кран здатний преподнімать, як будь-який автомобіль провалився у відкритий люк або дощоприймач, так і важкі запчастини, наприклад двигун, коробка передач.

 

Послуги евакуаторів можуть знадобитися в будь-який момент. Саме тут на допомогу прийде евакуатор вао. Звертаючись в нашу фірму, ви отримаєте знижки на наші послуги. Наш автопарк має тільки перевірені і надійні евакуатори. Ціни на наші послуги демократичні і цілком прийнятні. Наш евакуатор добереться до місця події за короткий час. У нас конкурентоспроможна компанія з прекрасною роботою персоналу і хорошим сервісом.

 

Евакуатор - основні типи евакуаційної техніки
Платформа стаціонарного типу
Така техніка є найпоширенішою в Росії в силу простоти і надійності. Так як навантаження та розвантаження транспортного засобу на платформу евакуатора відбувається по висунутим вручну аппарелей, то виникають складнощі з евакуацією автомобілів з низьким кліренсом, а так само з одним і тим більше двома заблокованими колесами.

 

Платформа гідравлічного типу
Оснащення професійної гідроплатформой дозволяє виробляти на евакуаторі роботи з навантаження, розвантаження та перевезення автотранспорту з пошкодженою ходовою частиною без яких або особливих проблем. Як правило, комплектуються додатковими подкатних візками, що дозволяє евакуювати машини з блокованої АКПП.


Для любителей классной, а иногда даже экстремальной езди, я хочу предложить кое что очень классное. А именно, что сейчас квадроциклы можно на http://x-start.ru/market/ground/quadracicle/ приобрести недорого. При этом, сразу хочу сказать, что вы увидите очень даже классный подбор этих самых квадроциклов. Мне лично понравилось что они предлагают. 

Прочитано 1038 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Sunday Hose
Мотоштаны BUSE Sunday Hose
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR