( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Екіпіровка Spidi
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 05 Сентября 2012 19:15

Екіпіровка Spidi

Автор 

Не той сибіряк, хто морозу не боїться, а той, у кого одяг теплий. Говорить народна мудрість. Осінь уже не за горами, вночі температура опускається до цілком вересневих відміток, а кататися хочеться ще довго. Бажано, до білих мух. Та й дощі перестали бути «манною небесною» в спеку, і перетворилися в більш ніж прикрі капості життя. Значить, пора утеплятися і гідроізолюватись.


 Ось так, під завісу літа я почну тривалий тест комплекту екіпіровки. На столі - гора коробок і пакетів. Перед клавіатурою - неабияка кіпа лейбів з описами, інструкціями з експлуатації, списками застосованих високотехнологічних матеріалів та іншої достатньо потрібно інформацією. Без цих яскравих папірців і картонок просто так в цьому хай-текові не розібратися - це вам не косуха з бандамою і козаками. Приступимо до вивчення.
Куртка Spidi Net Force

Турингова куртка повинна відповідати головній вимозі - в ній має бути комфортно в будь-яку погоду, адже в далекій дорозі зустрічається все, від палючого сонця до гроз і заморозків. Температура протягом навіть одного дня може змінюватися від +30 до -5! І куртка повинна «відпрацьовувати» весь цей діапазон, зберігаючи усередині себе комфортні умови для життя пілота.

«Net Force» - назва говорить сама за себе - куртка, в «мінімальній комплектації», тобто без усіх підстіжок, за кількістю отворів нагадує друшляк. Вентиляційні сітки займають більше половини площі куртки. Груди, плечі, спина, рукава - скрізь, де немає блискавок, кишень і зашиті, - сітка. Якщо будуть ще в цьому році жаркі днини, обов'язково перевірю, як вся ця «одна суцільна вентиляція» працює! Продовжемо згодом... 

Прочитано 890 раз Последнее изменение Вторник, 11 Сентября 2012 15:03
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « WorldSuperbike в Москві Stels SB200 »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR