( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Доцільність аеродинамічного обважування автомобіля
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 08 Марта 2013 13:17

Доцільність аеродинамічного обважування автомобіля

Автор 

Доцільність аеродинамічного обважування автомобіля
Доцільність аеродинамічного обважування автомобіля  Аеродинаміка є важливою характеристикою сучасного автомобіля. Основне призначення аеродинаміки полягає в правильному визначенні тих сил, які діють на транспортний засіб під час руху, і в обтічності повітряними масами. При русі автомобіля на високій швидкості відбувається розрізання товщі повітря і обтікання авто повітряними потоками. Ці потоки справляють на кузов транспортного засобу додатковий тиск, особливо цей тиск впливає на ті вузли, які виступають і гальмують, сприяють зменшенню притискної сили.Для більш наочного розуміння, це як дитячі гірки, з яких спускаються малюки: на них діють повітряні потоки, але їх вплив нівелюється за рахунок кута самої гори і маленьких розмірів дитини. У дитини досить обтічна форма для потоків повітря. Аналогічна ситуація і з автомобілями, на бічних скосах яких під час їзди формуються потужні повітряні потоки і стають причиною додаткових енергетичних втрат. Для вирішення подібних проблем розроблено цілий комплекс технологічних рішень. У цей список входять: антикрила, бампера з особливим профілем і, звичайно ж, спойлери.

До процесу установки кожного з них необхідно підійти дуже ретельно, уникаючи перевантаження осей автомобіля. При відсутності досвіду в установці і розрахунку всіх елементів обважування свого автомобіля, розумніше і економічно вигідніше буде звернутися в спеціалізований сервісний центр. Варто уточнити, що зовсім інша справа - дитячі коляски. Дитина, сидячи в такій колясці, відчуває повітряні потоки, які направлені в його обличчя, оскільки коляски досить громіздкі, і їх форму ніяк не можна назвати аеродинамічній.

 Негативний вплив на аеродинамічні характеристики транспортного засобу надають дефлектори, люки, світлове обладнання, яке дуже часто встановлюють на дах авто. Найбільш істотно позитивний вплив обважування вашого авто ви зможете відчути тільки на швидкості не менше 120 км.ч., а в ідеалі - більше 140. Якщо ж ви не любитель швидкої їзди на автомобілі, то варто задуматися про доцільність такого обваження, адже це задоволення не з дешевих. Щоб надати шарм автомобілю, його можна просто красиво пофарбувати, скориставшись послугами аерохудожніка, так ваш автомобіль стане дійсно унікальним і неповторним, без претензій на аеродинамічні вишукування.


Спортивное питание – это то, в чем нуждаются многие спортсмены. И поэтому, в нашем магазине вы по выгодным ценам можете купить спортивное питание наложенным платежом. Доставка осуществляется бесплатно.

Прочитано 965 раз Последнее изменение Пятница, 08 Марта 2013 13:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
 1.00 EUR


Кожаная куртка "СиАр" ("CR")
Кожаная куртка
 1.00 EUR