( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Дивний і багатогранний світ тюнінга
Понедельник, 16 Июл 2018
Суббота, 22 Декабря 2012 22:10

Дивний і багатогранний світ тюнінга

Автор 


Дивовижний і багатогранний світ тюнінга Серійний випуск автомобілів, налагоджений всіма виробниками, не дає можливості проявити свою індивідуальність. Купуючи найдорожчу модель, ніхто не застрахований від зустрічі на дорозі з примірником такого ж кольору і конфігурації. Стандартна колірна гамма, вузли, агрегати і механізми, використовувані автоконцернами, позбавляють нас індивідуальності і перетворюють всіх автолюбителів в бранців типових і стандартних рішень. 

Вирватися з цупких обіймів уніфікації, перетворити зовнішній і внутрішній вигляд автомобіля, висловити індивідуальність - ось короткий перелік можливостей, які відкриваються перед автовласниками, які вирішили скористатися послугами з тюнінгованія автомобіля.

Деякі власники «залізних коней» побоюються, що тюнінг - надзвичайно дороге задоволення. Частково, вони мають рацію, але, лише частково. Наприклад, вигідний автокредит, який можна оформити в наші дні при купівлі різних моделей автотранспортних засобів, допомагає оптимізувати витрати, вивільнивши кошти для робіт по тюнингу. Крім того, перетворення автомобіля можна здійснювати поетапно, головне - почати вдосконалювати своє улюблене дітище.

Зовнішній тюнінг

Багато любителів зміни зовнішнього вигляду автомобіля починають змінювати стандартні диски на легкосплавні і встановлювати спойлери, вважаючи, що на цьому зовнішній тюнінг можна завершити. Проте ексклюзивні диски знайти не так просто, а установка спойлера, здійснена самостійно або в напівлегальних майстернях, навряд чи поліпшить зовнішній вигляд авто. Набагато ефектніше - аерографія, що перетворює звичайний автомобіль на справжній витвір дизайнерського мистецтва. Нанесення малюнка на автомобіль або окремі його частини здійснюється в спеціалізованих компаніях, а ескізи художніх композицій розробляються професіоналами. Завдяки поєднанню новітніх технологій та художнього смаку майстра, навіть звичний ВАЗ, куплений за програмою Лада Фінанс, стане схожий на гоночний болід або на милий дамський автомобільчик. Малюнок може бути і на його дисках, що створить незвичайні візуальні ефекти в ході руху. В ході робіт по зовнішньому тюнингу може бути змінений вигляд і дизайн дзеркал, порогів, бамперів, вихлопних систем фар та інших елементів.

Тюнінг салону

тюнінгованія салону дозволяє перетворити стандартний і сумовитий інтер'єр автомобіля. Заміна обшивки сидінь, наприклад, дає можливість декорувати салон в діловому стилі або перетворити його в простір, що відбиває внутрішній світ власника. Прекрасних результатів вдається домогтися в результаті заміни заводських сидінь на енергономічними або спортивні моделі. В результаті вдається забезпечити комфортну посадку, що дозволяє здійснювати тривалі поїздки, не відчуваючи втоми. Особливі накладки на педалі і приладову панель створюють ефект спортивності і ексклюзивності салону. Додаткові світлові рішення, установка DVD-програвачів і телевізорів сприяє створенню особливої атмосфери в автомобілі і підвищенню його багатофункціональності. Вигідний автокредит, що надається рядом банків, можна оформити не тільки на покупку самого автомобіля, але і на додаткове обладнання або роботи по тюнінгу. Намагайтеся не упустити таку можливість, купуючи машину.

Удосконалити і змінити можна не тільки екстер'єр та інтер'єр автомобіля, але і його технічну начинку. Експериментуйте, доглядайте і видозмінюйте свій автомобіль і він відповість вам взаємністю - буде вірою і правдою служити довгі роки, дозволяючи отримати безліч позитивних емоцій.


Если вам понадобилось купить новые авто чехлы, заходите к нам на сайт http://avtopasker.ru/. У нас и цены доступные, и доставка быстрая да и ко всему бесплатная. Если есть вопросы, пишите, с радостью ответим.

Прочитано 1020 раз Последнее изменение Суббота, 22 Декабря 2012 22:10
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Flash
Шлем UVEX Flash
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR