( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Чому здуваються покришки?
Понедельник, 16 Июл 2018
Четверг, 25 Июля 2013 15:47

Чому здуваються покришки?

Автор 

 

Ситуації, коли відразу ж після покупки авто шини, встановлення її на диск і пробігу в пару кілометрів виявляється здуття або так звана «грижа», сьогодні зустрічаються не надто часто. Це, швидше, виняток, ніж правило, але тільки, якщо справа стосується гуми високої якості, зробленої під відомими брендами. Хоча і в цьому випадку «грижі» зустрічаються рідко, але із завидною постійністю.

 

Якщо ж говорити про китайські авто шинах маловідомих марок або продукції вітчизняного виробництва, що випускається на застарілому обладнанні за технологіями минулого століття, ризик бути «надутим» у такої гуми значно вище. Причому, далеко не всі ситуації з здуттям є гарантійними випадками. Про те, коли можна розраховувати на гарантію, і як відрізнити заводські дефекти від витрат неправильної експлуатації, поговоримо далі.

 

Для початку зазначимо, що зовні «грижі» мало чим відрізняються один від одного, принаймні, на перший, неозброєний погляд. Однак багато здуття на шинах мають різну природу походження. Для її визначення необхідно провести огляд внутрішньої частини покришки.

 

Виробничі дефекти

 

Втрата жорсткості каркаса. За рахунок розбіжності ниток корду, каркас тоншає, що призводить до деформації. Для цього типу шлюбу характерне утворення двосторонніх гриж. Освіта грижі відбувається в момент нагнітання тиску в шину - при її накачуванні. Тому, спостерігаючи за процесом монтажу покришки в майстерні, зверніть увагу на даний момент. У разі виявлення такого дефекту гуму можна замінити.


Желаете себя как то немного развлечь, тогда готов вам дать отличный совет по этому поводу. Сейчас можно классно пейнтбол в Москве поиграть, сами посмотрите как прикольно всё. Я знаю, что это с ними у вас будет лучший отдых по всем стандартам.

 

 

Прочитано 1050 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 130
Мотошлем ROCC 130
 1.00 UAH