( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Чи можна уникнути позбавлення прав за порушення правил дорожнього руху
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 20 Февраля 2013 13:06

Чи можна уникнути позбавлення прав за порушення правил дорожнього руху

Автор 

Чи можна уникнути позбавлення прав за порушення правил дорожнього руху
Чи можна уникнути позбавлення прав за порушення правил дорожнього руху  Порушення правил по розташуванню свого автомобіля на проїжджій частині дороги, роз'їзди, обгону, включаючи перетин організованої пішої або транспортної колони, проїзд по узбіччях, заняття місця в колоні - дані порушення стають причиною адміністративного штрафу. В результаті руху по пішохідних або велосипедних доріжках, тротуару виписується штраф. 

 Виїзд, порушення Правил дорожнього руху на смугу, призначену для зустрічного руху, при об'їзді перешкоди - карається адміністративним штрафом.

Виїзд на бік дороги, призначена яка для зустрічного руху, крім певних випадків, призводить до позбавлення водійських прав.

Як уникнути позбавлення прав

Як же можна виграти справу в судовому порядку і зберегти свої водійські права. Спочатку слід проаналізувати можливі ситуації, при яких перед водієм виникає реальна загроза позбавлення водійських прав за виїзд на зустрічну смугу дорожнього руху:

Водій на транспортному засобі виїхав на смугу зустрічного руху, де його і помітив співробітник ГИБДД. Далі слід складання протоколу, в якому вказуються всі обставини і умови ситуації. При порушенні, за яке передбачено позбавлення водійських прав, інспектор відбирає водійське посвідчення, замість них водієві дає тимчасові права.

Далі слід призначення судового розгляду у встановлений термін (в звичайній практиці через не більше терміну від 2 тижнів до місяця). У результаті, відповідно, суддею виноситься вердикт про правомірність позбавлення водійських прав. Також визначається відповідний строк даного покарання з урахуванням самого порушення правил дорожнього руху і різних обставин.

 Насправді, дуже часто вдається вирішити проблему позбавлення прав безпосередньо до судового розгляду. Для цього передбачені різні підходи, не обов'язково корупція, як прийнято вважати багатьма. Завдяки грамотному підходу та збору необхідної інформації про інцидент не так просто виявляється довести провину водія.


Давно мечтал купить стол для бильярда, и вот переехали с семьей в свой новый большой дом и уже заказали. Друг посоветовал сайт, на котором бильярдные столы качественные и цены доступные, поэтому здесь http://billiard-s.com/ и заказывал, покупкой остался доволен.

Прочитано 822 раз Последнее изменение Среда, 20 Февраля 2013 13:06
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки Buse Sepang
Мотоперчатки Buse Sepang
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR


SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
 1.00 EUR