( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Чергові неприємні новини для українських водіїв
Суббота, 23 Июн 2018
Четверг, 09 Мая 2013 16:58

Чергові неприємні новини для українських водіїв

Автор 

Українських водіїв не перестають шокувати нововведення в області правил дорожнього руху. Так, фото і відео-фіксація правопорушень на дорозі, згідно з деякими даними, може вже найближчим часом бути повернена на українські дороги.

І якщо фіксація порушень для водіїв, загалом-то, великою проблемою не є, то ось розтонування стекол, яка неодмінно піде за цим, виглядає зовсім непривабливо. Так стало відомо, що без розтонування стекол, повертати фото і відеофіксацію порушень ПДР буде попросту неефективно.

 

Жодного авто з тонованим склом в Україні може не залишитися вже до кінця 2013 року стверджують співробітники ДАІ. Однак це буде актуально тільки в разі, якщо цей закон буде схвалений парламентом. Максимальним терміном прийняття рішення з даного питання називають весну 2014 року.

 

У момент фіксації правопорушення, необхідно, щоб чітко проглядалось, хто перебуває за кермом, у зв'язку з чим і називають обов'язковою умовою зняття тонування зі стекол.

 

Примітно, що всі проїзди автомобіля на червоний сигнал світлофора, а також перевищення швидкості, перетин подвійної суцільної лінії і інше буде тепер знову фіксуватися. Водії будуть отримувати листа з фотографіями з місця порушення ПДР, в якому будуть описані всі порушення. Заходом стягнення буде штраф, які, як відомо, в Україні були збільшені. Так, трохи раніше ми повідомляли про те, що українських автолюбителів очікують нові нечувані штрафи за минулі і деякі «нові» правопорушення на дорогах.


Ищите качественное спортивное питание, тогда вы как раз пришли по адресу. Сбалансированный комплекс аминокислот BCAA, который есть в Amino X вы сможете купить на сайте http://www.bsn-shop.ru/. Что касается цены, то цены доступные.

Прочитано 832 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Assen
Мотокуртка BUSE Assen
 1.00 EUR