( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Чергові неприємні новини для українських водіїв
Понедельник, 20 Авг 2018
Четверг, 09 Мая 2013 16:58

Чергові неприємні новини для українських водіїв

Автор 

Українських водіїв не перестають шокувати нововведення в області правил дорожнього руху. Так, фото і відео-фіксація правопорушень на дорозі, згідно з деякими даними, може вже найближчим часом бути повернена на українські дороги.

І якщо фіксація порушень для водіїв, загалом-то, великою проблемою не є, то ось розтонування стекол, яка неодмінно піде за цим, виглядає зовсім непривабливо. Так стало відомо, що без розтонування стекол, повертати фото і відеофіксацію порушень ПДР буде попросту неефективно.

 

Жодного авто з тонованим склом в Україні може не залишитися вже до кінця 2013 року стверджують співробітники ДАІ. Однак це буде актуально тільки в разі, якщо цей закон буде схвалений парламентом. Максимальним терміном прийняття рішення з даного питання називають весну 2014 року.

 

У момент фіксації правопорушення, необхідно, щоб чітко проглядалось, хто перебуває за кермом, у зв'язку з чим і називають обов'язковою умовою зняття тонування зі стекол.

 

Примітно, що всі проїзди автомобіля на червоний сигнал світлофора, а також перевищення швидкості, перетин подвійної суцільної лінії і інше буде тепер знову фіксуватися. Водії будуть отримувати листа з фотографіями з місця порушення ПДР, в якому будуть описані всі порушення. Заходом стягнення буде штраф, які, як відомо, в Україні були збільшені. Так, трохи раніше ми повідомляли про те, що українських автолюбителів очікують нові нечувані штрафи за минулі і деякі «нові» правопорушення на дорогах.


Ищите качественное спортивное питание, тогда вы как раз пришли по адресу. Сбалансированный комплекс аминокислот BCAA, который есть в Amino X вы сможете купить на сайте http://www.bsn-shop.ru/. Что касается цены, то цены доступные.

Прочитано 858 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Chopper
Мотоперчатки BUSE Chopper
 1.00 EUR


Кожаная куртка "TT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR