( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » BMW K1300R
Понедельник, 16 Июл 2018
Вторник, 04 Сентября 2012 21:41

BMW K1300R

Автор 

Мотоцикл побудований з презирством по всіх канонах! Він просто непристойно зухвало «не такий, як усі». Абсолютний нонконформізм і виклик обивательському суспільству товстозадих споживачів «Санта-Барбари», магазину-на-дивані і сімейних седанів.

«Рум'яні домогосподарки зеленіють при слові« рок »... Ну тобто, якщо обиватель при вигляді звичайного мотоцикла просто цурається й про себе чортихається, то при вигляді цього звіра неосвічені починають хреститися, кидатися через ліве плече сіллю і поминають нечистого. Домогосподарки відправляються в глибокий непритомність, а панночки помоложе ахають тремтячими голосами і обсипаються на лавочки і в руки своїх кавалерів з зрадницької слабкістю в ногах ... Це просто свято якесь!

Чого варті тільки «криві» та ребристі пір'я вилки і вже стала притчею во язицех, «витрішкуватий» фара, з-під якої оскалом визирає масляний радіатор! Двигун, брутально-незграбний, нарочито випирає з рами. Щоб усі бачили, що це не який-небудь рісоед-переросток, об'ївшись стероїдів, а істинний арієць, величезний і потужний від природи. До біса плавність форм, вся сила - напоказ. Кожен болт, кожна залізяка - все навиворіт, все назовні! Навіть гвинтики все - і ті нарочито виділяються білої оцинкуванням на тлі чорного корпусу двигуна. Загалом, торжество технократії та конструктивістській брутальності.

Візьму себе в руки. Вистачить вуайєризму. Все ж, цей мотоцикл зроблений, в першу чергу, щоб на ньому кататися, а не щоб милуватися і ганчірочкою протирати. Саме кататися, а не пересуватися. На ньому просто неможливо «просто їздити». Кожна поїздка, навіть якщо збираєшся в булочну за пончиками за два квартали від дому, все одно перетворюється на «аццкий продубас». Інакше K1300R просто не дозволяє.


 Хочу так же отметить, что множество разнообразных новостей про авто мир вы можете узнать посетив этот сайт. Там много интересного и полезного можно взять для себя, узнать все новинки, и вообще почерпнуть много нового если вам это конечно интересно и вы фанат не только мотоциклов но и автомобилей. 

 

Прочитано 963 раз Последнее изменение Вторник, 04 Сентября 2012 21:51
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Тест-драйв Rotax E-TEC 800R WorldSuperbike в Москві »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Classic
Мотоперчатки BUSE Classic
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Nardo
Мотокуртка BUSE Nardo
 1.00 EUR


Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
 1.00 EUR