( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Baltic Hook. Подорож по Прибалтиці та Фінляндії
Четверг, 19 Июл 2018
Четверг, 30 Августа 2012 22:24

Baltic Hook. Подорож по Прибалтиці та Фінляндії

Автор 

Одного разу покатавшись по Європі, будь-який мандрівник буде прагнути потрапити туди знову і знову. Рівні і швидкісні автобани, звивисті доріжки між невеликими містами, старовинні вулички маленьких сіл - все це хочеться бачити ще і ще.І ось, якось увечері, ми з чоловіком обкласти картами і стали думати, куди б знову рвонути. Вирішено було відвідати прохолодну Прибалтику і на поромі дістатися до Фінляндії. І не проскочити цю чудову країну Мікі Хаккінена в швидкому темпі, а повільно покататися і відчути весь її колорит.

Стартуємо з Москви о 7 ранку. Обов'язковий супутник-талісман всіх подорожей - рожевий ведмідь Михалич.

Перший етап будь-якої подорожі з Москви - траса М1 (Москва-Мінськ). Ця траса є ідеальним варіантом для досягнення кордонів Євросоюзу. Зупиняємося в спокійному і гостинному Мінську на ночівлю у знайомої дівчини-мотоциклістки. А вранці висуваємося в сторону Риги. Тривале перебування на сонці в захисній «черепашці» забезпечить вас засмагою в цятку.

Кордон. У попередньому подорожі по Європі ми перетинали кордон в Бресті, і це зайняло мінімум часу і не створило труднощів. На цей раз ми щільно застрягли на кордоні Білорусії і Латвії у самого шлагбаума на 2 години, а потім вислухали порцію негативу від наших митників. Взагалі, є негласне правило мандрівників - на всіх кордонах і в чергах мотоциклістів пропускають вперед. На що, власне, і зреагували наші доблесні охоронці кордону, висловивши претензії, що, мовляв, ми повинні стояти разом з машинами і фурами. Дивно, звичайно, але в підсумку, побурчало, пустили нас до Європи.

Латвія. Залишаємо всі труднощі за спиною і спрямовуємося за пригодами. Нас чекає невелике містечко Сігульда, що під Ригою, із телевежею і гостинним господарем на ім'я Олег. Він справжній мото-аксакал! Подивіться на стаж водіння.

Треба зауважити, що дороги в Латвії хороші і правила ПДД всіма дотримуються, так що їхати дуже приємно. Єдиний мінус цього дня - ми всі цілком, включаючи шоломи і мотоцикли, були покриті білою пилюкою, яка ніяк не хотіла відмиватися. Виявилося, це кальцій, у всякому разі, так нам пояснили місцеві жителі. На ранок, озброївшись відрами, пішли відмивати наших коней.


Но знаете путешествие по Финляндии на мотоцикле это прикольно но когда ты сидишь на месте в городе тоже хочется чем то заниматься. Вот меня однажды девушка потянула в одно место откуда меня сейчас не так просто вытащить. Это место не простое, это cтудия танцев в Санкт-Петербурге вот так вот. Да я тоже по началу плевался но потом мне жутко стало нравится, теперь я там постоялец. Поэтому самим советую попробовать.  

Прочитано 922 раз Последнее изменение Четверг, 30 Августа 2012 22:37
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Чистим мотоцикл Ремонт двигателя »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Classic
Мотоперчатки BUSE Classic
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Rockingham
Мотокуртка BUSE Rockingham
 1.00 EUR


Женское термобелье "Сахара" ("Sahara")
Женское термобелье
 1.00 EUR