( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Автострахування КАСКО для молодих
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 12 Сентября 2012 19:48

Автострахування КАСКО для молодих

Автор 


Автострахування КАСКО для молодих: стаж і вік при оформленні поліса страхування Молодим скрізь у нас дорога? Найчастіше - так, але не в питаннях, що стосуються страхування автомобіля. Тут відсутність достатнього досвіду у водінні і молодість істотно впливають на вартість поліса автострахування, зокрема поліса КАСКО. Його ціна для малодосвідчених молодих водіїв приблизно на 40-50% вище за ціну, доступної для водіїв з достатнім досвідом і більш старшого віку.

Як же пояснити подібну відчутну різницю у вартості поліса КАСКО?В принципі, страхові компанії, з їх нестримним прагненням убезпечити себе від фінансових втрат, цілком можна зрозуміти. Адже, за статистикою більше 70% аварій, правопорушень та інших дорожньо-транспортних пригод відбувається з вини саме малодосвідчених (менше 3-х років стажу) і молодих (от18 до 24 років) водіїв. Крім того, більшість з них часто сідають за кермо транспортного засобу в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння.

Тому страхові агенти і брокери при оформленні поліса страхування КАСКО застосовують спеціальний підвищуючий коефіцієнт, тим самим скорочуючи ймовірні грошові збитки при відшкодуванні шкоди за фактом страхового випадку. Тобто свідомо закладають суму майбутніх можливих збитків у ціну поліса з урахуванням вищезазначеного підвищувального коефіцієнта.

Є ще одне припущення, що пояснює дорожнечу поліса страхування КАСКО. Його навмисно завищена ціна може «відлякати» юних і недосвідчених водіїв, які, в силу віку, не завжди мають фінансові можливості для оформлення страховки. І, можливо, «примусити» їх таким чином бути уважнішими на дорогах і акуратніше при водінні щоб уникнути неприємних ситуацій і аварій, що тягнуть за собою великі грошові витрати.

Але навіть якщо гроші на оформлення договору та поліса страхування КАСКО є, все одно необхідно пам'ятати, що, перебуваючи в автомобілі на дорозі, розслаблятися ні в якому разі не можна, так як зайва самовпевненість або мрійливість за кермом здатні притупити пильність і концентрацію уваги, що незмінно спричинить за собою неприємності, часом навіть незворотні. Не варто також забувати і про людські життя (пішоходів, водіїв інших автомобілів і своєї власної), втрату яких не в змозі відшкодувати жодна страхова компанія. І цей фактор набагато важливіше будь-яких питань, що стосуються вартості і компенсацій.

 


Уже давно пользуюсь услугой мебель под заказ фото, которой можно посмотреть на сайте www.kupemaster.ru. У них и цены приемлимые и доставка быстрая. Так что теперь никаких магазинов и салонов, а только интернет магазин "Купе Мастер".

 

Прочитано 976 раз Последнее изменение Среда, 19 Августа 2015 07:23
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Текстильная мотокуртка "Эйр" ("Air")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR