( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Автомобільний тюнінг
Вторник, 17 Июл 2018
Воскресенье, 13 Января 2013 12:45

Автомобільний тюнінг

Автор 

Автомобільний тюнінг
Автомобільний тюнінг Автомобільний тюнінг - це, перш за все, модернізація, що починається з удосконалення навіть самих дрібних деталей. 

 Тюнінг творить чудеса, звичайно, йому не під силу перетворити машину в локомотивний склад, щоб здійснювати  перевезення контейнерів, але створити неповторний образ і комфорт - ці завдання досить прості. 

Тюнінг буває зовнішнім і внутрішнім, а також технічним.

У випадку, коли автомобілю достатньо всього лише поліпшити вид ззовні, звертаються до послуг зовнішнього тюнінгу.

У нього входить установка спойлера і відповідно підвищення рівня аеродинаміки, монтаж шин і дисків, тонування стекол, аерографія і т.д.

Як машиніст бачить уві сні жд перевезення контейнерів власного цінного вантажу, так і власник авто буде радий, обзавестися спойлером, який буде завжди притягувати погляди, а його установка - це найлегший шлях до поліпшення автомобіля.

Що стосується зовнішнього тюнінгу, то до нього належить і установка грати радіатора, що дозволяє і поліпшити вигляд зовні автомобіля, і збільшити його функціональність.

Неможливо не згадати про мистецтво аерографії. Вибравши цю послугу, власник отримує розписаний вручну, автомобіль неймовірної краси. До того ж, абсолютно унікальний.

Але найцікавіше робить внутрішній тюнінг. Так як салон машини мало відрізняється нарядністю, йому повністю змінюють зовнішній вигляд, додаючи хутро, дорогоцінні камені, шкіру, дерево і ін Також в салоні можлива установка потужної аудіосистеми, плазмових панелей, кондиціонера, міні-бару і підключення інтернету.

Отже, внутрішній і зовнішній вигляд гарний, залишаються нутрощі. А це вже називається чип-тюнінг. Такий вид тюнинга включає в себе установку турбокомпресорів, повітряних фільтрів, заміна механічної коробки, оформлення причепів за допомогою яких, якщо того вимагатиме фантазія клієнта, зможе здійснюватися перевезення вантажів жд контейнерами, це звичайно перебільшене перевтілення, але якщо замислитися, технічного тюнінгу підвладне багато чого.

 Всі зміни можуть залежати від фантазій і переваг, а також професіоналізму майстра. А вже сучасні технології здатні здійснити будь-яке бажання замовника.


Для меня домашние беговые дорожки - это самый лучший тренажер. Ведь не всегда найдется время собраться и побегать на улице, дома это сделать намного удобнее. И вместе с тем, вы всегда сможете держать себя в тонусе, что есть очень хорошо для вашего здоровья. Кстати, цены на такие дорожки очень даже приемлемые.

Прочитано 996 раз Последнее изменение Среда, 16 Января 2013 20:18
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR