( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Автомобільний тюнінг з карбону
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 22 Декабря 2012 22:14

Автомобільний тюнінг з карбону

Автор 


Автомобільний тюнінг з карбону Тюнінг - це оптимізоване поліпшення і модернізація зовнішнього вигляду автомобіля. 

Основними причинами, за якими автомобілісти займаються тюнінгом, є підвищення комфорту водіння, виділення індивідуальності власника, поліпшення зовнішнього вигляду і технічних характеристик автомобіля.

Спілкуючись між собою, любителі тюнінгу автомобілів часто вживають слово карбон, правда не кожен знає, що це таке. Карбон - це матеріал, створений на основі вуглецевого волокна скріпленого синтетичними смолами.

Винайшли його у Великобританії в 60-і роки, і він відразу знайшов широку популярність в таких галузях, як суднобудування, авіаційна, космічна та автомобільна промисловість, а також став використовуватися дизайнерами інтер'єрів. Він міститься в складі деталей мотоциклів, катерів, снігоходів, яхт, літаків та іншої техніки.

Складовою частиною карбону є нитки вуглецю, з яких сплітають тканини. Для міцності їх накладають шарами під різними кутами напрямки плетіння. Всі верстви закріплюються епоксидними смолами.

В автомобільній промисловості застосування карбону отримало особливу популярність при тюнінгованія автомобілів. З нього виготовляють елементи кузова, бампери, капоти, спойлери, різні деталі салону.

Головним достоїнством карбону є його невелика вага і значна міцність, не поступається міцності металу. За своїм питомою вагою він легше алюмінію на 20 відсотків і стали на 40 відсотків. Крім цього виготовлені з карбону деталі набагато перевершують по міцності скловолокно. Тому, в цілях безпеки, в болідах Формули-1 кабіни для пілотів виготовляються з карбону.

Виготовлений по високотехнічним технологіям, карбон створює естетичний вигляд і гармонійно виглядає в інтер'єрі будь-якого автомобіля. Він в 15 разів перевершує сталь по міцності і в 3 рази по пружності, крім того в його склад не входять токсичні речовини.

Одним з негативних моментів є той факт, що, при деформуванні деталей, відновленню вони практично не підлягають і вимагають повної заміни. Крім того, за своєю вартістю деталі з карбону дорожче деталей, виготовлених із скловолокна. В кінцевому рахунку, це фактор впливає на вартість автомобіля і значно її збільшує. Такі автомобілі своїм зовнішнім виглядом привертають не тільки автоаматорів, але і притягають викрадачів. Тому для їх захисту та охорони рекомендується застосовувати охоронні системи gsm.

Використавши в зовнішньому тюнинге автомобіля карбон, поліпшується його керованість на складних дорогах і при несприятливих кліматичних умовах. А антикрила, обважування, бампери, спойлери, радіаторні решітки, дзеркала, виготовлені з цього матеріалу, примножують аеродинамічні характеристики будь-якого автомобіля.


На сегодняшний день, как стало известно, очень популярным есть сегвей - на колесах. Многие уже купили себе такой транспорт передвижения. Это очень удобно и стильно, особенно если вы собрались сделать какую-то экскурсию себе по определенном месту. Усталости у вас не возникнет - это точно.

Прочитано 1105 раз Последнее изменение Суббота, 22 Декабря 2012 22:14
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
 1.00 UAH


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR