( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Автомобільні перевезення
Суббота, 23 Июн 2018
Вторник, 22 Января 2013 16:39

Автомобільні перевезення

Автор 

Автомобільні перевезення
Автомобільні перевезення  Автомобільні перевезення - це виробничий процес, що містить у собі переміщення вантажів та пасажирів за допомогою автомобільного рухомого складу. Частка автомобільного транспорту в сукупному обсязі всіх перевезень складає 80%. Рухомим складом, коли перевозиться керамічна плитка, називають засоби автомобільного сполучення, такі як легкові автомобілі, автобуси, вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, які призначаються для перевезення пасажирів і вантажів по коліях повідомлення, тобто по автомобільним дорогам.


Крім рухомого складу та шляхів сполучення до системи автомобільного транспорту належать споруди - автотранспортні підприємства, станції техобслуговування, гаражі, майстерні і заводи по ремонту, вантажно-розвантажувальні пункти, станції автозаправок, вантажні та пасажирські станції, автовокзали.

Автомобільні перевезення можуть бути двох видів: вантажні і пасажирські. Ви вирішили придбати купити керамограніт, необхідно подбати про вантажоперевезення.

Вантажні автомобільні перевезення поділяються на кілька категорій за наступними ознаками:

- галузевої - транспортування промислових, сільськогосподарських, будівельних, торгових, поштових вантажів, транспортування вантажів комунального господарства і харчової промисловості;

- розмір партії вантажів - транспортування великих обсягів однорідних вантажів (масова) або маленьких партій вантажів різної номенклатури;

- територіальний. Міські, приміські, між-і внутрішньорайонні. Також міжміські і міжнародні, технологічні (всередині одного підприємства) перевезення;

- час освоєння - сезонні, тимчасові або постійні

Пасажирські автомобільні перевезення здійснюються за допомогою автобусів і легкових машин. Автобусні перевезення за територіальною ознакою можуть бути міськими, приміськими, міжміськими і міжнародними, а також особливої категорії - гірськими. Автобусний транспорт по тимчасовому фактору підрозділяється на постійний, сезонний і замовний (індивідуальний разове замовлення).

Також існують специфічні види пасажирських автомобільних перевезень, для яких використовуються не тільки громадські, а й відомчі автобуси. Це туристично-екскурсійні перевезення, які виконуються за вже сформованим або за індивідуальними туристичним маршрутам, і службові чи вахтові перевезення, здійснювані відомчим або приватним транспортом для перевезення працівників між місцем їх проживання і робочим місцем.

Легкові автомобільні перевезення також можна використовувати, коли транспортується керамічна плитка для ванної, а також для транспортування пасажирів в якості таксі, службових, прокатних і автомобілів індивідуального користування, що перебувають у власності у фізичних осіб.


Все мои подруги уже купили себе в дом степпер и я подумала над тем, чтобы тоже сделать такую покупку. Этот тренажер позволяет не только скинуть лишние килограммы но и всегда держать себя в форме.

Прочитано 933 раз Последнее изменение Вторник, 22 Января 2013 16:39
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Nordkapp
Мотоперчатки BUSE Nordkapp
 1.00 EUR