( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Автомобільні перевезення
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 22 Января 2013 16:39

Автомобільні перевезення

Автор 

Автомобільні перевезення
Автомобільні перевезення  Автомобільні перевезення - це виробничий процес, що містить у собі переміщення вантажів та пасажирів за допомогою автомобільного рухомого складу. Частка автомобільного транспорту в сукупному обсязі всіх перевезень складає 80%. Рухомим складом, коли перевозиться керамічна плитка, називають засоби автомобільного сполучення, такі як легкові автомобілі, автобуси, вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, які призначаються для перевезення пасажирів і вантажів по коліях повідомлення, тобто по автомобільним дорогам.


Крім рухомого складу та шляхів сполучення до системи автомобільного транспорту належать споруди - автотранспортні підприємства, станції техобслуговування, гаражі, майстерні і заводи по ремонту, вантажно-розвантажувальні пункти, станції автозаправок, вантажні та пасажирські станції, автовокзали.

Автомобільні перевезення можуть бути двох видів: вантажні і пасажирські. Ви вирішили придбати купити керамограніт, необхідно подбати про вантажоперевезення.

Вантажні автомобільні перевезення поділяються на кілька категорій за наступними ознаками:

- галузевої - транспортування промислових, сільськогосподарських, будівельних, торгових, поштових вантажів, транспортування вантажів комунального господарства і харчової промисловості;

- розмір партії вантажів - транспортування великих обсягів однорідних вантажів (масова) або маленьких партій вантажів різної номенклатури;

- територіальний. Міські, приміські, між-і внутрішньорайонні. Також міжміські і міжнародні, технологічні (всередині одного підприємства) перевезення;

- час освоєння - сезонні, тимчасові або постійні

Пасажирські автомобільні перевезення здійснюються за допомогою автобусів і легкових машин. Автобусні перевезення за територіальною ознакою можуть бути міськими, приміськими, міжміськими і міжнародними, а також особливої категорії - гірськими. Автобусний транспорт по тимчасовому фактору підрозділяється на постійний, сезонний і замовний (індивідуальний разове замовлення).

Також існують специфічні види пасажирських автомобільних перевезень, для яких використовуються не тільки громадські, а й відомчі автобуси. Це туристично-екскурсійні перевезення, які виконуються за вже сформованим або за індивідуальними туристичним маршрутам, і службові чи вахтові перевезення, здійснювані відомчим або приватним транспортом для перевезення працівників між місцем їх проживання і робочим місцем.

Легкові автомобільні перевезення також можна використовувати, коли транспортується керамічна плитка для ванної, а також для транспортування пасажирів в якості таксі, службових, прокатних і автомобілів індивідуального користування, що перебувають у власності у фізичних осіб.


Все мои подруги уже купили себе в дом степпер и я подумала над тем, чтобы тоже сделать такую покупку. Этот тренажер позволяет не только скинуть лишние килограммы но и всегда держать себя в форме.

Прочитано 966 раз Последнее изменение Вторник, 22 Января 2013 16:39
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR


SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
 1.00 EUR