( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Аерографія - індивідуальність вашого авто
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 21 Сентября 2012 13:19

Аерографія - індивідуальність вашого авто

Автор 

Аерографія - індивідуальність вашого авто  Безумовно, для кожного чоловіка його автомобіль унікальний. У нього свій характер, звички і капризи. І, звичайно ж, кожному хочеться, щоб його машина була унікальною не тільки для нього самого. Як додати автомобілю особливого стилю, зробити його особливим? Звичайно ж, за допомогою тюнінга і аерографії. Що це таке і як правильно вибрати малюнок на улюблений автомобіль? 

Технічно аерографія - це особливий спосіб нанесення малюнка на різного роду поверхні рідким (або порошкоподібним) барвником.

Чому «аеро»? Малюнок наноситься спеціальним апаратом за допомогою стиснутого повітря. Аерографи називають цей апарат «повітряна кисть» або, якщо простіше, аерограф.

До речі, вітчизняні автолюбителі отримали можливість «розмальовувати» свої машини набагато пізніше західних «колег». У США аерографія з'явилася вже в 60-70-і роки. Через 10 років вона вже поширилася в багатьох країнах Європи, лише в кінці 90-х досягла Росії. До речі, аерографія автомобілів - далеко не єдиний вид аерографії. Нанести малюнок можна на мотоцикл, мотоциклетний шолом, комп'ютер, скейтборд або навіть мобільний телефон. Важливо й те, що нанесення зображення значно збільшує термін експлуатації авто.

До речі, якщо ви зважилися на аерографію і перебуваєте під враженням від портфоліо автосервісу, дозвольте собі трохи охолонути, а не замовляти відразу ж величезний малюнок на всю площу кузова, включаючи колеса. З цією справою, як і з тюнінгом, головне - не переборщити. Наприклад, замовляючи «прокачування» автомобіля, не варто встановлювати на авто нестандартні колеса (по-перше, на одній осі повинні бути однакові колеса, тільки так ви забезпечите собі хорошу керованість, по-друге, не кожен мобільний шиномонтаж впорається зі зміною нестандартних шин ). Те ж стосується і аерографії - все повинно бути стильно і в міру.

Процес аерографії завжди починається з вибору підходящого малюнка. Якщо в портфоліо майстра такого не знайшлося, ви можете сказати, зображення якої тематики вас цікавить. Не розраховуйте на те, що аерографія буде зроблена швидко. У цій справі головне - ретельність. Перш ніж наносити фарбу на ваше дорогоцінний авто, майстер робить ескіз, погоджує його з вами, лише після цього починається процес нанесення зображення. Багато водіїв сьогодні, прагнучи повністю оновити автомобіль, замовляють не тільки аерографію, але і тюнінг машини. Якщо ви зважилися на такі зміни, то, звичайно ж, доведеться з особливою ретельністю підійти до вибору автосервісу.


Шлем для мотоциклов предназначен для защиты головы, применение которого обязательно практически во всех странах мира. Помимо чисто защитных функций, с которыми многим мотоциклистам не приходится сталкиваться ни разу в жизни, шлем предохраняет голову от ветра, воды и пыли. Но красивый шлем еще способен создать определенный имидж, наравне с одеждой и модными аксессуарами!

 

Прочитано 1092 раз Последнее изменение Пятница, 21 Сентября 2012 13:19
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
 1.00 EUR