( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Позашляховики і кроссовери на піку популярності
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 23 Февраля 2013 22:51

Позашляховики і кроссовери на піку популярності

Автор 

Позашляховики і кроссовери на піку популярності
Позашляховики і кроссовери на піку популярності  Німецькі автомобільні експерти провели аналіз найбільш бажаних марок автомобілів. Загальновідомо, що німецькі дороги дадуть фору дорогам в будь-якій країні світу і, Росії поки що, на жаль, складно конкурувати в цьому питанні з Німеччиною, але переваги власників легкових автомобілів, на диво, майже ідентичні. Позашляховики і кроссовери завдяки їх високій посадці, хорошої керованості на трасах з твердим покриттям і грунтових дорогах завжди привертали автолюбителів.Хіба що у німців найбільшою популярністю користуються дизельні версії кросоверів. Пояснити це легко: по-перше, вибір таких кросоверів в Німеччині помітно ширше, по-друге, враховуючи стан німецьких доріг, як було зазначено вище, не змушує німецьких автовласників думати про енергоємність підвіски, а, по-третє, істотну роль зіграло і міркування економії палива.

Оскільки при обліку маси кросоверів різниця у витраті дизеля і бензину реально відчутна. Як би там не було, але вибір позашляховиків на російських ринках в 2011 році істотно зріс саме за рахунок збільшення моделей кросоверів.

Корейські позашляховики вже давно зарекомендували себе у російського автолюбителя з найкращої сторони. Ці легкові автомобілі мають ідеальне поєднання відмінної якості та розумної ціни. Найбільшою популярність у росіян користуються корейські позашляховики такі як: Ssangyong Rexton, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe.

Так, позашляховик Kia Sportage вибирають, як правило, ті автолюбителі, для яких машина - це життєво необхідний засіб пересування. Цей легковий автомобіль є лідером за рівнем комфортності та місткості, має підсилювач керма, кондиціонер, підігрів сидінь та інші приємні дрібниці. Є переднепроводние і полнопроводние моделі з бензиновими і дизельними двигунами.

Ssangyong Rexton - машина, яка заслужила свою популярністю завдяки своїй унікальній прохідності по будь-якому бездоріжжю. Чудово і зовнішнє оформлення автомобіля. В його образі органічно поєднується отака агресивність спортивного авто і якесь витонченість і тонкість ліній. Має підвищену комфортність: в салоні є відмінний клімат-контроль, зручна система управління, подушки безпеки, відмінний дизайн обробки. А потужний двигун автомобіля в стані подолати будь-які перешкоди.


Если вас интересуют подшипники скольжения и вы хотите больше информации о них узнать, можете ознакомиться на сайте http://www.det-mash.ru/. Здесь не только описание работы подшипников, а даже есть схемы, которые помогают лучше понять то, что вам нужно.

Прочитано 1122 раз Последнее изменение Суббота, 23 Февраля 2013 22:51
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Nissan X-Trail vs Murano: який обрати? »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 400 Tribal
Мотошлем ROCC 400 Tribal
 1.00 UAH


Кожаная куртка "Адреналин" ("Adrenalin")
Кожаная куртка
 1.00 EUR