( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Послуги професійної автомийки дбають про автомобіль та його власника обувь
Воскресенье, 19 Авг 2018
Четверг, 15 Декабря 2011 14:06

Послуги професійної автомийки дбають про автомобіль та його власника обувь

Автор 

Навіть самий брудний автомобіль, завжди бажаний клієнт на професійній автомийці, фахівці якої, повернуть йому блиск і чистоту, притаманні новій машині. Відпочинок на природі, вдале полювання і риболовля, просто поїздка на дачу, не повинні тягти за собою самостійне відмивання автомобіля. Таке благо цивілізації, як професійна безконтактна автомийка просто смішно не використовувати в наш час. Обладнання безконтактної мийки
Відро і ганчірка хоча і є інструментом для мийки автомобіля, який давно перевірений часом, але власне здоров'я і сили повинні бути дорожче для нас, ніж зекономлені на мийці гроші.

Крижана вода, замерзлі руки і промоклі ноги анітрохи не додають автолюбителю-«економісту» здоров'я. Добре, якщо мова йде про тепле пори року, а яке організму восени або взимку від подібного знущання. Природно погано.
Зберегти власне здоров'я дозволяє популярна серед більшості автолюбителів послуга професійної автомобільної мийки.
Більше того, використання при митті автомобіля ганчірки, навіть позиціонується умілими виробниками як призначеної спеціально для мийки автомобіля, або звичайної губки - це нанесення істотної шкоди лакофарбового покриття кузова вашого улюбленця.
Дрібні піщинки, появи яких в губці або на ганчірці не уникнути навіть при самому ретельному її обполіскуванні, подібно напильнику або наждачним папером залишають слабозаметние смуги на кузові автомобіля. Чим частіше практикується самостійна миття автомобіля підручними засобами, тим більше погіршується стан ЛКП кузова вашої машини.
У зв'язку з такою економією, фарба вже не так блищить, машина виглядає старою і потьмянів, хоча їй може бути не більше трьох років від роду. А зрадницькі подряпини на фарбі, вилазять назовні, заважаючи автолюбителю в подальшому вигідно продати свій автомобіль і знімаючи «бали» при торзі за його вартість.
При використанні устаткування для безконтактної мийки , подібна проблема зі станом лакофарбового покриття автомобіля відсутня як така.
Тільки на автомийці зроблять чистими ті місця автомобіля, які ви ніколи не помиєте самостійно. Днище, підкрилки та деякі інші місця, досить складно очистити від налиплого бруду, навіть якщо використовувати замість відра і ганчірки поливальний шланг. А вже взимку послуга автомийки просто необхідна, оскільки бризковики і підкрилки автомобіля, вчасно очищені від дорожньої хімії, намерзає разом зі снігом і брудом, значно довше служать автолюбителю. Причому обійдеться власнику автомобіля ця послуга автомийки досить дешево.
обувь Використання послуг професійної автомийки, позбавляє автолюбителя від необхідності забруднювати навколишнє природне середовище, свій двір і місце на стоянці. Відповідно, більше не виникає жодних конфліктів ні з сусідами, ні з місцевими властями. Автолюбителю не доведеться червоніти за те, що він «запаскудили» територію у дворі або на річці.
Найчастіше автолюбителі відмовляються від послуг професійної автомийки, наводячи такі аргументи, як великі черги та відсутність часу. Для сучасної професійної мийки це вже давно не проблема. Один телефонний дзвінок дозволить вам спланувати здійснення мийки автомобіля в зручний день і час.
Професійна автомобільна мийка має широкий перелік послуг, починаючи від збивання з автомобіля «зимово-весняної» бруду, технічної мийки, до «генерального прибирання» автомобіля, включаючи мийку двигуна і салону, полірування ЛКП кузова і т.п.
Таким чином, економлячи своє здоров'я, сили і нерви, отримуючи більш якісну і безпечну для автомобіля мийку, зберігаючи одночасно чистоту оточуючого нас світу, чи варто економити кошти на оплату послуг професійної мийки . Звичайно ж, ні, адже економія повинна бути розумною у всьому, і не йти в розріз з іншими інтересами автолюбителя і оточуючих його людей.

Посетив интернет магазин обуви владивосток по адресу starshoes.su, многие становятся его клиентами навсегда. Это настоящий мир обуви, где можно найти самые интересные модели и решения.
Прочитано 1026 раз Последнее изменение Вторник, 19 Июня 2012 16:58
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 250
Шлем UVEX SX 250
 1.00 EUR
-59.00 EUR
Вы экономите: 60.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR