( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Полірування автомобільного кузова
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 31 Июля 2012 18:15

Полірування автомобільного кузова

Автор 


Полірування автомобільного кузова  Незалежно від того, який автомобіль ви використовуєте і для яких цілей - будь це приватні перевезення, вантажоперевезення Курськ або просто поїздки на роботу і дачу, дуже важливо, щоб ваш автомобіль добре виглядав . Кому приємно їздити на подряпаній машині, яку полірували в останній раз на заводі-виробнику? 

Справа навіть не стільки в престижі, хоча, для солідного бізнесмена або власника великої транспортної компанії, що здійснює вантажні перевезення, престиж теж важливий, а тому, що самому водієві хочеться гідно виглядати на дорозі.

Це як обов'язкова гігієнічна процедура для людини - почистити зуби, для машини - полірування кузова. Завдяки цій процедурі може видалити з кузова дрібні подряпини, розлучення, сліди, надати кузову його первісний вигляд. Але, щоб добитися хорошого результату, необхідно дотримуватися передбачену технологію.

Для початку пошкоджену поверхню автомобільного кузова необхідно вирівняти, використовуючи шліфування, далі її очищають, поки кузов не прийде в нормальний вигляд. Використовуються для цієї мети емульсії-поліролі, правда, до професійних емульсій їм далеко - їх блиск зникає через два-три мийки. Існують два методи додання блиску автомобільного кузову - захисна і відновна поліровка. В залежності від стану автомобіля підбирається той чи інший спосіб, а вартість буде залежати від типу.

Так, мета відновної поліровки автомобільного кузова - це видалення дрібних потертостей і подряпин з кузова, відновлення його глянцевого блиску, після неї колір стає більш яскравим. Звичайно це все робиться в сервісі, але обходиться дорого, тому часто автовласники займаються цим процесом самостійно. До того ж, майстри автосервісу не будуть ставитися до вашого автомобіля так трепетно, як це робите ви, незалежно від його марки і сфери використання - навіть самоскид, який здійснює вантажоперевезення Волгоград потребує догляду і доріг своєму власникові.

 Що стосується захисної поліровки, вона передбачає нанесення на кузов спеціального складу, яких дозволяє захистити ваш автомобіль від атмосферних явищ, впливу механічних предметів, хімічних речовин. Стан кузова визначає, який саме вид обробки необхідно використовувати. У будь-якому випадку, нанесення захисних емульсій зайвим не буває, особливо в дощову пору року.

 

 

Прочитано 960 раз Последнее изменение Понедельник, 13 Марта 2017 00:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Rimini Damen
Мотокуртка  BUSE Rimini Damen
 1.00 EUR