( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Почуття стилю і тюнінг авто
Воскресенье, 19 Авг 2018
Вторник, 17 Января 2012 23:39

Почуття стилю і тюнінг авто

Автор 

Ви помічали на вулицях яскраво пофарбовані авто з екзотичним або провокаційним малюнком? Старі моделі «Жигулів», які скриплять під вагою обважень, з непомірно гучним глушником? Напевно, дуже часто. Так от, самий популярний нині вид тюнінга - аж ніяк не силовий, а так званий «стайлинг», погано впливає на керованість автомобіля, якщо власник занадто їм захоплюється. Він навіть може принести вам масу проблем, не пов'язаних з ТТХ авто.
Так, зовсім недавно, до прийняття особливого постанови Уряду, водії мали масу проблем через занадто сильно тонованих вікон.

Рівень тонування ніяк не регламентувався і, користуючись цим, співробітники ГИБДД щосили вимагали гроші у необізнаних автовласників. Але якщо б тільки свавілля був головною небезпекою тюнингованного авто. Сам по собі стайлінг вимагає ретельного продумування, куди і що встановити на вашого залізного коня.
Важкі решітки радіатора, при всій своїй солідності і агресивності, геть позбавляють машину маневреності , а будучи встановленими на невеликий автомобіль, викликають лише посмішку з боку досвідчених водіїв і майстрів тюнінгу. Зрозуміло, що велика кількість запчастин для того ж обвесного тюнинга тільки провокує до нових покупок і перетворенню машини із засобу пересування в ходячу демонстрацію вашого Его.
Частіше за всіх грішать стайлінгом власники вітчизняних машин, що цілком зрозуміло. Дійсно, продукція вітчизняного автопрома в плані дизайну залишає бажати кращого. А якщо немає грошей на горезвісну «дорогу іномарку», то доводиться самостійно займатися приведенням того, що стоїть у гаражі, у більш грізний і агресивний вигляд. Що поробиш - частковий тюнінг доступний для кожного, у кого є гараж і мінімальний набір автослесарних інструментів.
Незважаючи на певну переплату, набагато продуктивніше буде звернутися до професіоналів - по крайней мере, печуться про свою репутацію підприємство ні за що не зробить несмачний і відверто шкідливий для автомобіля стайлінг, адже репутація салону - це ті ж біжать по дорозі автомобілі.
Варто лише порадіти, що сумний досвід власноручного тюнинга змушує в результаті багатьох автовласників звертатися в салони по тюнингу. Все менше ми бачимо на вулицях великих міст несумірні дефлектори вікон або кричущу аерографію. Лише в провінційних містечках часом можна зустріти маленьких монстрів, та й то сприймаються вони скоріше як пережиток епохи дикого капіталізму і рекету.

Прочитано 923 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи" ("GT")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR