( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Peugeot представить публіці свою найпотужнішу модель
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 27 Июля 2013 16:41

Peugeot представить публіці свою найпотужнішу модель

Автор 

Peugeot представить публіці свою найпотужнішу модель

Французький автовиробник Peugeot має намір представити стильну новинку, яка стане найпотужнішою в модельному ряді компанії. Її потужність складе 260 кінських сил.

 Презентація найпотужнішого Peugeot відбудеться в рамках Гудвудского Фестивалю швидкості, який стартує в цьому році 12 липня. Найпотужнішою з моделей французького автовиробника стала серійна модифікація RCZ R в кузові купе, двигун якої розвиває 260 «коней».

 Нагадаємо, що в минулому році в рамках Паризького автосалону автолюбителям була продемонстрована концептуальна версія RCZ R.

 Зараз же стало відомо, що технічна «начинка» серійного авто буде ідентична «начинці» прототипу. Правда, поки невідомо, наскільки моделі будуть схожі зовні.Автомобіль, згідно з останніми наявними даними, обзаведеться 260-сильним турбованим бензиновим двигуном, обсяг якого становить 1,6 літрів. Купе обзаведеться диференціалом підвищеного тертя Torsen, який буде встановлений на передній осі, хоча як і раніше буде оснащено системою переднього приводу.

 Іншими відмінностями «гарячої» версії Peugeot RCZ R стануть додавання широких покришок і масивних колісних дисків, а також спортивної підвіски.На жаль, на даний момент невідомо нічого щодо динамічних характеристик автомобіля. Вже до кінця поточного року очікується старт продажів найпотужнішого «француза» в Європі.

Прочитано 849 раз Последнее изменение Вторник, 06 Августа 2013 23:29
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Кожанные мотоштаны "Аполло" ("Apollo")
Кожанные мотоштаны
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
 1.00 EUR