( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Перша машина як її вибрати
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 11 Октября 2011 18:00

Перша машина як її вибрати

Автор 

Якщо ви зовсім недавно закінчили курси водіння, і перед вами стоїть завдання придбати першу в своєму житті особисту машину, то при виборі треба керуватися виключно розумом, а не емоціями і питаннями престижу. Таку розкіш, як придбання ексклюзивної моделі, або спортивного авто, або під колір туфель, може собі дозволити тільки водій досвідчений, і тут справа не в грошах (хоча, в деякій мірі, і в них теж).

У першу чергу автомобіль повинен забезпечувати вам повну безпеку на дорозі. А це означає, що вам більше підійде саме іномарка, бажано німецька або японська, яка оснащена всіма необхідними системами безпеки.

При цьому не обов'язково купувати машину тільки що з конвеєра, тому що обкатана машина з точки зору безпеки більш рентабельна. У цьому не буде проблем, бо авторинок Сургут має цілком різноманітний і по маркам, і за цінами.

Але при цьому не забувайте, що при страхуванні авто вартість страховки безпосередньо залежить від його віку: чим він більший, тим дорожче доведеться платити, та й ремонт обійдеться набагато дорожче. Наступний момент, який треба враховувати - коробка передач. Бажано, щоб це був автомат, оскільки для недосвідченого водія це представляє певні гарантії безпеки і дає можливість більш впевнено керувати машиною.

Природно, виходити треба і з міркувань економії сімейного бюджету, тому що витрати на покупку - це далеко не все. Розраховуйте свої витрати з того, яку потужність має двигун: чим вона більша, тим більше будуть витрати на бензин. Після придбання вам потрібно зареєструвати машину, придбати страховку, пройти техогляд, отримати медичну довідку, якщо такий ще немає. Це теж коштує грошей. Але є і ще одна стаття витрат, пов'язана з ремонтом автомобіля. Виходите з того, що в середньому всі ці витрати за рік складуть близько 15% від вартості автомобіля.

Враховуючи всі ці чинники, ви можете переглянути каталог Сургута http://surgut.irr.ru/, де цілком можете підібрати підходящу модель. Далі, слід подумати про габарити машини. Справа в тому, що невеликі габарити дають велику перевагу в маневреності на дорозі, а це означає, що вам легше буде нею керувати. Так само не варто купувати машину з дуже низькою посадкою, але і надмірно високий підйом теж не є безпечним для недосвідченого водія.

Прочитано 1009 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Sunday Hose
Мотоштаны BUSE Sunday Hose
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 610 uni
Мотошлем ROCC 610 uni
 1.00 UAH


Мотоботы GAERNE G.Adventure
Мотоботы GAERNE G.Adventure
 1.00 EUR