( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Переваги спецтехніки hyundai
Пятница, 22 Июн 2018
Вторник, 25 Октября 2011 01:46

Переваги спецтехніки hyundai

Автор 

Південнокорейська корпорація Hyundai Heavy Industries згідно рейтингу авторитетного галузевого журналу «International Construction» в 2010 році зайняла 18 місце за обсягом виручки серед всіх виробників будівельної спецтехніки в світі. Амбітна корпорація, назва якої сьогодні стало синонім південнокорейського економічного дива, з кожним роком покращує свій стан у цьому рейтингу.

Слідуючи за світовою тенденцією продажу спецтехніки Hyundai ростуть і в Росії. Що ж приваблює вітчизняних фахівців в техніці Hyundai?

Відповідей на це питання багато.

Якість

Екскаватори, навантажувачі та інша спецтехніка збирається в Кореї. При цьому комплектується перевіреними часом двигунами американського виробництва Cummins, або японського виробництва Mitsubishi. Гідравлічні системи Kawasaki, електронна начинка Toshiba - корейці не стали мудрувати із власними розробками, а просто взяли з ринку найкраще.

Додамо до перерахованого вище гарантію в 2000-3000 мотогодин і жорсткий контроль якості збірки, і стає ясно, що спецтехніка Hyundai нічим не поступається своїм американським, європейським і японським конкурентам.

Ціна

При високому навіть за світовими стандартами якості спецтехніка Hyundai продається за досить привабливим цінами. Вона дешевше на 30-40% своїх американських і європейських аналогів і на 20% - японських. Якщо говорити про вартість запчастин в Росії, то різниця може бути двократною і більше.

Невисока і ціна володіння. Дослідники з незалежного інституту порахували середню вартість одного Години для власника спецтехніки. В цій ціні враховані як початкова ціна техніки, так і витрати на її обслуговування, транспортування і персонал. Колісний екскаватор Hyundai R170W-7А обходиться власникові в 453 рубля кожен мотогодина, що менше на 100 рублів цього ж показника найближчого аналога від конкурентів. Споживання палива відповідає стандартам Euro 2 і Euro 3.

Зручність експлуатації

Спецтехніка Hyundai сертифікована в Росії, це означає, що для її використання не потрібні ніякі додаткові узгодження.

Водії дають переважно позитивні відгуки про техніку, відзначаючи в першу чергу зручність і безпеку. Кабіна оснащена бортовим комп'ютером, кондиціонером і магнітолою. Великий люк забезпечує хорошу оглядовість. Від нештатної ситуації кабіна захищена ROPS / FOPS системами. Техніку Хенде відрізняє продуманість конструкції, завдяки якій, у процесі експлутація проявиться мінімум недоліків. так, однією з відмінних характеристик кузовів самоскидів Hyundai є практично ідеальна герметичність, яка перешкоджає навіть витікання рідин. Вся гусенична спецтехніка поставляється з подовженою базою, що забезпечує кращу стійкість і менший тиск на грунт.

Техніки, що забезпечують обслуговування, відзначають зручний доступ до двигуна, фільтрам і зібраним в єдиний блок запобіжників. Метрична система заходів дозволяє використовувати стандартний інструмент.

Співвідношення ціна / якість спецтехніки Hyundai можна сміливо назвати одним з кращих в світі. Тисячі одиниць техніки цієї марки, продані за останні кілька років в Росії, стали надійними партнерами для своїх власників.

Прочитано 1078 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Assen
Мотокуртка BUSE Assen
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи 2" ("GT2")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR