( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Переваги спецтехніки hyundai
Понедельник, 20 Авг 2018
Вторник, 25 Октября 2011 01:46

Переваги спецтехніки hyundai

Автор 

Південнокорейська корпорація Hyundai Heavy Industries згідно рейтингу авторитетного галузевого журналу «International Construction» в 2010 році зайняла 18 місце за обсягом виручки серед всіх виробників будівельної спецтехніки в світі. Амбітна корпорація, назва якої сьогодні стало синонім південнокорейського економічного дива, з кожним роком покращує свій стан у цьому рейтингу.

Слідуючи за світовою тенденцією продажу спецтехніки Hyundai ростуть і в Росії. Що ж приваблює вітчизняних фахівців в техніці Hyundai?

Відповідей на це питання багато.

Якість

Екскаватори, навантажувачі та інша спецтехніка збирається в Кореї. При цьому комплектується перевіреними часом двигунами американського виробництва Cummins, або японського виробництва Mitsubishi. Гідравлічні системи Kawasaki, електронна начинка Toshiba - корейці не стали мудрувати із власними розробками, а просто взяли з ринку найкраще.

Додамо до перерахованого вище гарантію в 2000-3000 мотогодин і жорсткий контроль якості збірки, і стає ясно, що спецтехніка Hyundai нічим не поступається своїм американським, європейським і японським конкурентам.

Ціна

При високому навіть за світовими стандартами якості спецтехніка Hyundai продається за досить привабливим цінами. Вона дешевше на 30-40% своїх американських і європейських аналогів і на 20% - японських. Якщо говорити про вартість запчастин в Росії, то різниця може бути двократною і більше.

Невисока і ціна володіння. Дослідники з незалежного інституту порахували середню вартість одного Години для власника спецтехніки. В цій ціні враховані як початкова ціна техніки, так і витрати на її обслуговування, транспортування і персонал. Колісний екскаватор Hyundai R170W-7А обходиться власникові в 453 рубля кожен мотогодина, що менше на 100 рублів цього ж показника найближчого аналога від конкурентів. Споживання палива відповідає стандартам Euro 2 і Euro 3.

Зручність експлуатації

Спецтехніка Hyundai сертифікована в Росії, це означає, що для її використання не потрібні ніякі додаткові узгодження.

Водії дають переважно позитивні відгуки про техніку, відзначаючи в першу чергу зручність і безпеку. Кабіна оснащена бортовим комп'ютером, кондиціонером і магнітолою. Великий люк забезпечує хорошу оглядовість. Від нештатної ситуації кабіна захищена ROPS / FOPS системами. Техніку Хенде відрізняє продуманість конструкції, завдяки якій, у процесі експлутація проявиться мінімум недоліків. так, однією з відмінних характеристик кузовів самоскидів Hyundai є практично ідеальна герметичність, яка перешкоджає навіть витікання рідин. Вся гусенична спецтехніка поставляється з подовженою базою, що забезпечує кращу стійкість і менший тиск на грунт.

Техніки, що забезпечують обслуговування, відзначають зручний доступ до двигуна, фільтрам і зібраним в єдиний блок запобіжників. Метрична система заходів дозволяє використовувати стандартний інструмент.

Співвідношення ціна / якість спецтехніки Hyundai можна сміливо назвати одним з кращих в світі. Тисячі одиниць техніки цієї марки, продані за останні кілька років в Росії, стали надійними партнерами для своїх власників.

Прочитано 1116 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR