( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Пересувна дача з мікроавтобуса УАЗ
Понедельник, 16 Июл 2018
Понедельник, 03 Декабря 2012 20:33

Пересувна дача з мікроавтобуса УАЗ

Автор 


Пересувна дача з мікроавтобуса УАЗ - зовнішній вигляд До недавніх пір тюнінгом автомобіля вважався його обвіс кілограмами пластмаси та обклеювання рулонами розфарбованих плівок. Сьогодні тюнінг - це вдосконалення, дооснащення та налаштування автомобіля з тим, щоб його експлуатація приносила власнику максимальну користь і задоволення.

 Чим, здавалося б, гарний старенький мікроавтобус марки УАЗ? Несимпатичний, ненажерливий - хоча і компактний, і здатний до подолання бездоріжжя. Мабуть, він краще за багатьох джипів годиться для подорожей по місцях, ще не особливо потоптаних людиною.Звичайно, водійського комфорту УАЗик не дістає в порівнянні з машинами американського і японського виробництва. Але зробити його придатним для повноцінного туристичного проживання - нескладно і недорого.

Отже, дооснащення. Оскільки в поході завжди хочеться їсти, насамперед потрібно виділити місце для імпровізованої кухні. Серцем її має стати пристрій для готування. Яке? Відомо, що газові плити гефест недорогі і невибагливі. Чому таку плиту не встановити в салон, прикріпивши її ніжки до днища? Двухконфорочна, вона не займе більше половини квадратного метра площі. Оснащена духовою шафою, вона може послужити вмістилищем кухонного начиння.

Правда, якщо технічний тюнінг УАЗа передбачає заміну генератора та акумулятора на більш потужні, є сенс звернути увагу на індукційні електроплити. Вони економічні і дозволяють відмовитися від завжди небезпечного відкритого полум'я.

Пересувна дача з мікроавтобуса УАЗ - салон Холодильник в машині необхідний. На щастя, вибір моделей, створюваних виключно для автолюбителів, дуже широкий. Можливість придбання готового пристрою позбавляє від необхідності самостійного конструювання.

Запас води для рукомийника звичайно міститься в баку під днищем автомобіля. Умілі майстри пропонують скористатися системами підпору водяного стовпа: в бак закачується повітря, яке витісняє воду через відкритий кран.

Над спальним місцем, в денну пору трансформованим в диван, розташовують шафки для речей та аудіовізуальні пристрої. Звичайно, смішно їхати за тридев'ять земель, щоб замість солов'я слухати попсу. Але іноді трапляється дощ, та й просто відвикнути від шумового фону не завжди виходить швидко ...

 Можливості переобладнання УАЗа величезні. Ця маленька з вигляду машина містка і витривала. Приклавши деякі зусилля, ви можете перетворити її на справжній будинок на колесах, і тоді самі далекі маршрути не здадуться вам обтяжливими.


Компания «Walker Bay» известна на российском рынке как разработчик и производитель линейки уникальных небольших лодок из морского композитного материала. Свою деятельность она начала с 1998 года. Надувные лодки из пвх предназначены для использования как прогулочные лодки с веслами и парусом или лодки для рыбалки под мотор.

 

Прочитано 1106 раз Последнее изменение Понедельник, 03 Декабря 2012 20:33
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Assen
Мотокуртка BUSE Assen
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH